Adana Lezzetleri, Six Senses Kocataş Mansions’da

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, Adana sofralarının gurme esintilerini yansıtan menüsüyle fark yaratan restoranı Chef Erdal’ı Erdal Çetinkaya yönetiminde bünyesine ekliyor.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, Adana mutfağının ünlü restoranı Chef Erdal’ı bünyesine katıyor. Six Senses Kocataş Mansions’da başlangıçlardan kebaplara, taş fırın lezzetlerinden yürek hoplatan tatlılara kadar geniş bir menü paylaşan Şef Erdal, Adana’nın en nadide lezzetlerini İstanbul ile buluşturuyor.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, bünyesinde yer alan restoranlara Erdal Çetinkaya yönetiminde Adana sofralarının gurme esintilerini yansıtan menüsüyle fark yaratan restoranı Chef Erdal’ı ekliyor. Six Senses Kocataş Mansions’un muhteşem avlusunda yer alan Chef Erdal Anadolu mutfağının en nadide lezzetlerini farklı bakış açıları ile yorumlayarak misafirlerle paylaşıyor.

Geniş ara sıcak, meze ve başlangıç alternatiflerine ek olarak;  Adana mutfağının vazgeçilmezi kebaplar, et çeşitleri, tavada lezzetler ve taş fırından pidelerle renklenen menüde vegan lahmacun, Sushi Kebap, Simit Kebabı gibi lezzetler fark yaratıyor. Tatlılarla bu muhteşem Adana şölenini sonlandıran Chef Erdal, klasikler arasına giren katmer, künefe ve kabak tatlısına ek olarak simit katmer ile misafirlere Adana mutfağının en nadide örneklerini sunuyor.

Erdal Çetinkaya yönetiminde Adana lezzetlerini İstanbul ile buluşturan Chef Erdal; Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, bünyesinde unutulmaz gurme deneyimler için misafirlerini bekliyor.

kaynak: Elif Akın Yüksel / horecatrend.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla