Dünyaca ünlü şef Richard Sandoval, tasarladığı yeni menüsü ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşattı

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un bünyesinde yer alan Toro Latin Gastro Bar’ın kurucusu dünyaca ünlü ödüllü şef Richard Sandoval, misafirlerini üç gün boyunca Pan Latin ve Asya mutfağına eşsiz bir gastronomi yolculuğuna çıkardı.

Boğaz’ın hemen kıyısında, deniz ile yeşilin buluştuğu eşsiz noktada konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul içerisinde yer alan Toro Latin Gastro Bar, 15-16-17 Ocak tarihlerinde, restoranın kurucusu dünyaca ünlü ödüllü şef Richard Sandoval’ı ağırladı. Pan Latin ve Asya mutfağının birbirinden özel lezzetlerini sunan Toro Latin Gastro Bar’ın yenilenen menüsünü Sandoval’ın elinden deneyimleyen misafirler, üç gün boyunca eşsiz bir gastronomi deneyimi yaşadı. Toro Latin Gastro Bar, Richard Sandoval’ın titizlikle hazırladığı yenilenen menüsü ile misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

Özgün Latin mutfağını uluslararası lezzetler ve yaratıcı tekniklerle birleştirerek yeni ve beklenmedik konseptler yaratan Richard Sandoval, oluşturduğu Meksika, Latin Asya, Peru ve Latin Amerika gibi modern ve denizle iç içe menüleriyle dünyanın önde gelen şefleri arasında yer alıyor. Şef Sandoval’ın ödülleri arasında, Mexico National Toque d’Oro – Yılın Restoran Sahibi, Cordon d’Or – Yılın Restoran Sahibi ve James Beard – Öne Çıkan Restoran Sahibi Yarı Finalistliği gibi önemli derecelerin yanı sıra, dünya genelindeki restoranları için aldığı sayısız ödül bulunuyor. Sandoval’ın başarılarla dolu 18 yıllık şeflik ve restoran sahipliği deneyiminde televizyon programcılığı, yemek kitabı yazarlığı ve marka elçiliği gibi önemli projeler de yer alıyor.

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, iki tarihi yalının çevrelediği Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul içerisindeki 250 yıllık tarihi bir hamamın restore edilmesiyle ortaya çıkan Toro Latin Gastro Bar’ın büyüleyici atmosferinde, dünyaca ünlü şef Richard Sandoval’ın eşsiz lezzetlerini ve özel Latin kokteylleriyle deneyimlemek için yerinizi ayırın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla