Elite World İstanbul’da Yöresel Yemek Şöleni başladı!

Elite World İstanbul’da yer alan The Brasserie Restaurant’ta, 16-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek Anadolu mutfağının keyifli ve farklı tatlarının yer alacağı Yöresel Yemek Günleri başladı.

 The Brasserie Restaurant

Farklı etkinlikleriyle misafirlerini mutlu etmeye devam eden Elite World İstanbul, The Brasserie Restaurant’ta gerçekleştirilecek Yöresel Yemek Günleri’nde Anadolu mutfağının geleneksel yemeklerinin lezzetli sunumlarıyla konuklarını bekliyor.

Bu özel menüde Antalya yöresinden ala ve Gaziantep bölgesinin ünlü lebeniye çorbaları öne çıkarken, çi börek, borani ve içli köfte ara sıcakları ile misafirler Eskişehir, Isparta ve Şanlıurfa mutfağının lezzetlerini tadıyorlar.

Ayrıca tantuni, alinazik, büryan kebabı, tavuk tirit ıslama ve zade kebabı da bu özel yemek şöleninin ana yemekleri arasında yer alıyor. Elite World İstanbul’un bu özel şöleni Kilis’in Haytalya ve Ordu’nun Kabak Muhallebisi ile bitiyor.

Detaylı bilgi ve iletişim için; https://www.eliteworldhotels.com.tr/ den veya 0212 313 83 83 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla