Favori Lezzetler Ödülleri sahiplerini buluyor

Türkiye’nin tek halk oylamasıyla gastronomi derecelendirme sistemiyle düzenlenen Favori Lezzetler Ödülleri, bu yıl ikinci kez lezzetleri ödüllendirmeye hazırlanıyor.

“Benim Favori Lezzetim” temasıyla düzenlenecek olan Favori Lezzet Ödülleri, Türkiye’nin dört bir yanından lezzetine güvenen markaları ağırlayacak. Sanat ve iş dünyasının katılımıyla düzenlenecek törende müzik dünyasının dört güzel kadını Umut Akyürek, Ebru Keskin, Zeynep Mansur, Zeliha Sunal ve daha birçok sürpriz sanatçı performanslarıyla geceyi renklendirecek. Uluslararası platformlarda ülkemizi temsil eden ve dünyada sadece üç kadın şeften biri olan Özlem Mekik ve Gökay Kalaycıoğlu da törenin sunuculuğunu üstlenecek.

29 Mart Salı günü Elite World Hotel Asia’da gerçekleşecek muhteşem geceye ev sahipliği yapacak deneyimli gazeteci Tuncay Tapar, “Ülkemizin gastronomi dünyasında ödüllerimizin güvenilir bir referans olmasından gurur duyuyoruz. Tamamen objektif kriterler ile işleyen ödül sistemiyle hedefimiz belediyelerimiz ile birlikte Türk mutfağını markalaştırmak adına çıtayı daha yukarıya taşımak” dedi. Türkiye’nin sevilen mekanlarının ve lezzetlerinin buluştuğu yarışma 20 kategoriden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla