İOKİ on the Beach, Çeşme’de Fly-Inn bünyesinde yeni açılan Playa Tropical’de açıldı

İOKİ, ‘İOKİ on the Beach’ olarak Çeşme’de Fly-Inn bünyesinde yeni açılan Playa Tropical’de  yerini alıyor. İOKİ, yeni açılan Playa Tropical’e  özel beach menüsüyle Nikkei mutfağını Çeşme’ye taşıyor.

Nikkei lezzetlerinden ilham alan İOKİ, modern ve yenilikçi suşi menüsü ile İstanbul,  Bodrum ve Urla’da yer alan eşsiz lokasyonlarından sonra 2023 yaz sezonunda bu kez de Çeşme‘de fark yaratıyor. İOKİ, “İOKİ on the Beach” olarak Çeşme’nin en gözde mekanlarından biri olan Fly-Inn Beach  bünyesinde yeni açılan Playa Tropical’de bu sezon misafirlerini ağırlamanın mutluluğunu yaşıyor.

Yetenekli şefleri, en taze ve en kaliteli malzemelerle hazırlanan tempura, noodle ve daha birçok eşsiz lezzetin yer aldığı, otantik  Japon mutfağının tatlarını yeniden keşfedebileceğiniz Playa Tropical’e ya özel beach menüsüyle zengin bir seçki sunuyor. Uzak doğu ve Nikkei mutfağının izlerini taşıyan “İOKİ on the Beach”de de yine en kaliteli malzemeler ve mümkün olduğunca yerel ürünlerin kullanıldığı özel bir menüsü ile misafirlere benzersiz bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

 

İoki Urla eşsiz manzarasını leziz yemekleri ile buluşturmaya devam ediyor

Geçtiğimiz yıl açılan İoki Urla, Ege’nin yerel ürünleri ile özel yorumladığı sağlıklı Uzakdoğu lezzetleri ile dikkat çekiyor. Ege Denizi’nin masmavi sularına hakim bir konuma sahip olan İoki Urla, 1820’lerde iskele üzerine inşa edilen Gümrük binasında yer alıyor. Tarihi dokusu korunan bina, İoki’nin renk ve dokuları ile buluşuyor ve zenginleşiyor. 80 kişilik bahçe ve kapalı alan seçenekleri ile misafirler doğa ve tarihi biraraya getiren ambiyansın tadını çıkarıyor. Şeflerin Urla deneyimleriyle ortaya çıkan Deniz börülcesi ve levreği içerisinde bulunduran İzmir Roll  ise benzersiz lezzetiyle alışılmışın dışında bir deneyim sunuyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla