Litera Restaurant yeni normalde kendini yenileyerek, aynı yerinde hizmete devam ediyor

Salgın sırasında değişen tüketici davranışları ve normalleşme süreci boyunca restoranlarda alınacak önlemler düşünüldüğünde keyif ve sosyalleşme ile özdeşleştirilen restoranların eski cazibelerini yitirme riskine karşı deneyimli İşletmeci Celal Akkök işletmesinde gerekli yeniden yorumlamayı yaparak kapısını Litera Müdavimlerine açtı.

Deneyimli işletmeci Celal Akkök “Misafirlerimizin endişelerini çok iyi anlıyorum yılların tecrübesi ve onlar yaptığımız iletişimlerde bu süreçte beklenti ve taleplerini iyi analiz ederek mevcut konseptimizi Covid 19 ve dünya gerçeklerine göre yeniden yorumladık” dedi

Manzaralı Terası, Açık Hava, Doğal Oksijeni ile Boğaz Manzaralı Litera Restaurant

“2003 yılından bugüne dek faaliyetimize aynı adreste devam etmekteyiz. Türk ve Dünya Mutfağının Neo-Klasik lezzetlerini menümüzü sürekli güncelleyerek devam etmekteyiz. Litera uzun bir Pandemi molasından sonra misafirleriyle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor. Mekân yeni normal dönemin tüm hazırlıklarını FARK yaratarak, “Güvenli Turizm” ile ilgili önlemlerini en üst düzeyde aldık.

Mekâna gelen misafirlerinin kendilerini güvende hissedebilecekleri önlemleri görsel sunumla kolaylaştırdık Kafalarda soru işaretlerinin kalmayacağı güvenli yaşam ortamında Manzaralı Terası, Açık Hava, Doğal Oksijeni ile Boğaz Manzaralı Hijyenik Litera Restauranta müdavimlerimizi ve Tüm gastronomi tutkunlarını yeniden ağırlamanın heyecanını yaşıyoruz” diye ekledi.

Litera Restaurant konumu itibari ile İstanbul boğazı,Haliç ve tarihi yarımada manzarası, Neo-klasik yemekleri, çok çeşitli içecekleri ve keyifli ortamı ile On sekiz(18) yıldır hizmet etmeye devam ediyor.

  • Pazar hariç, haftanın her günü açık olan Litera;
  • Güne saat 12:00’de öğle yemeği ile başlayıp,
  • 16:00 / 18:00 arası Happy Hour (Mutlu Saatler İndirimi) ile devam ediyor.

Akşam 18.00 sonrası Niş mekânında Neo-Klasik Türk ve Dünya mutfağı servis etmektedir.

Çarşamba, Cuma ve cumartesi akşamları canlı 80ler/90lar performansıyla öne çıkmaktadır. Sonrası DJ.in Müzikleri ile  keyifli vakitler geçirmenizi garanti ediyor.

Vegan & Vegeteryan Dostu mekan

Günün her saati çok çeşitli Sıcak ve Soğuk içeçek menüsü ile sosyal zamanınızı geçirebilir, uluslararası kokteylleri de tadabilirsiniz. Menüsünde özellikle Türk Mezeleri, İspanyol Tapasları, sağlıklı VEGAN / VEJETERYAN yiyecek sunumları ile Alman ve Avusturya mutfağının popüler çeşitlerini sunumla maktadır.

  • İLETİŞİM BİLGİSİ : Celal AKKÖK
  • Açılış ve Kapanış    : Pazar hariç her gün saat 16:00 / 02.00
  • Geçerli kartlar         : Kredi kartları ve banka kartları (American Express hariç)
  • Otopark (Ücretli)     : Galatasaray Garajı
  • Adres                          : Tom Tom Mh. Yeni Çarşı Cad. No.32/6 Beyoğlu / İstanbul
  • Telefon                       : +90212 292 89 47-50 ve +90 212 244 97 25
  • Mail                           : litera@literarestaurant.com

www.literarestaurant.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla