Nobu İstanbul ile yaza özgü bir menü

Japon-Peru mutfağının en iyi lezzetlerini bir araya getiren Nobu Istanbul’un mevsime özel olarak hazırladığı özgün yaz menüsünü deneyimlerken suşi bar alanında Nobu şeflerinin mutfak performanslarını izlemekte mümkün.

Eşsiz gastronomi algısıyla dünyaya yayılan efsanevi Nobu Restaurant, The Ritz-Carlton, Istanbul konumunda hizmet vererek şehrin gözdesi olmayı sürdürüyor. Nobu Istanbul, Şef Celestine Gaty ve mutfak ekibi tarafından özenle hazırlanan yaz menüsüyle ikonik imza tabaklarına yenilerini ekliyor.  Yeni yaz menüsü, her gün saat 18:00’da panoramik İstanbul manzarası ve özgün Nobu atmosferi eşliğinde servis ediliyor.

Mevsimin öne çıkan ürünlerini, yüksek kaliteye sahip malzemelerle detaylandıran yaz menüsü 4 aşamadan oluşuyor. Geleneksel Japon ve Peru mutfağının modernize edilerek yeni bir kompozisyon olarak sunulduğu menüde; Nobu’nun ikonik Sashimi tabağı, Butter Lettuce Salad Wasabi Sour with Grilled Shrimp, somon ya da tavuk alternatifiyle sunulan Yakimono sonrasında tatlı olarak Sub-Zero Yogurt veya Mochi Ice Cream seçenekleri bulunuyor. Nobu’nun global imzası haline gelen suşi tabağı ise menün yanında tercih edilebiliyor. Aromaların ve dokuların ötesinde bir deneyim sunan menü, yaz sonuna kadar misafirleriyle buluşuyor.

Uzakdoğu lezzetleri, hizmeti, DJ performansları, atmosferi ile Nobu Istanbul tüm Nobu deneyimlerini global standartta yaşatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla