Ünlü İtalyan Kasap Dario Cecchini Bodrum’a Geliyor

Bodrum Cennet Koyu’ndaki Mandarin Oriental, Bodrum’un imza restoranlarından Atelier Di Carne by Dario Cecchini, dünyaca ünlü İtalyan kasap Dario Checchini tarafından hazırlanan özel menüsü ile 11-12 Temmuz’da konuklarına eşsiz bir deneyim sunacak.

İtalyan usta Dario Cecchini, 11-12 Temmuz tarihlerinde Mandarin Oriental Bodrum’un imza restoranlarından Atelier di Carne’de özel olarak hazırlanmış menü ve sunumlarıyla konuklarını unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatacak.

Dario Cecchini’nin ünlü yemeği Dario Steak Tartar ile başlayacak olan menü, “beef or not-to-beef” sorusunu sormanıza ve çığır açan tatlar ile devam edecek. Hazırladığı özel tadım menüsüyle konuklarına sunacak olan İtalyan usta, etkileyici şovuyla da eşsiz bir deneyime imza atacak. Dario Cecchini’nin tadım menüsüne özel seçilmiş şaraplar da eşlik edecek. Saat 19:30’da Atelier di Carne by Dario Cecchini’de özel olarak hazırlanan kokteyllerle başlayacak olan gece, Dario Cecchini’nin benzersiz yemek sunumu ile devam edecek ve The Living Room’da DJ David Saboy ve DJ JP Riguard’ın müzik ziyafeti ile son bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla