Ali Hasdemir, Artaş Grubu, Turizm Koordinatörü oldu

Turizm sektöründe 30 yıllık yurt içi ve yurt dışı tecrübesi bulunan, deneyimli turizmci Ali Hasdemir, Artaş İnşaat’ın Turizm Koordinatörü oldu.

Yaptırdığı ve işletmesini yaptığı otellere 7 adet Radisson Blu otelin ardından 2 adet Mövenpick otel ekleyen Artaş İnşaat; Ali Hasdemir’i Turizm Koordinatörü olarak atadı.

30 yıllık yurt içi ve yurt dışı tecrübesi olan Hasdemir, Azerbaycan’da bulunan Qafqaz Hotels & Resorts Bakü – Lenkeran Bölge Genel Müdürü olarak görev yapmıştı.

Marmara Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü mezunu olan Ali Hasdemir, kariyeri boyunca İstanbul Holiday Inn Crowne Plaza & Holiday Inn Marina, İstanbul Mariott Polat Renaissance Hotel, Muğla Marmaris Resort Hotel, Romanya K&D Group Torism Complex, Mardin Erdoba Elegance Hotel&Convention Center- Erdoba Konakları ve Azerbaycan Qafqaz Hotels & Resorts gibi kurumlarda farklı görevlerde bulundu.

Check-in hizmeti konusunda hızlı işlem ve memnun misafir sonuçları ile “First Ten Minutes” uygulaması ve kaliteli misafir iletişimi için “Delighted To Serve” departman kuruluşu gibi başarılara sahip Ali Hasdemir, yüksek müşteri memnuniyeti ile sonuçlanan müstesna hizmete dair ödüllüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla