KREDİYLE TATİLE ÇIKACAKLAR İÇİN UYGUN SEÇENEKLER

Kredi çekerek seyahate çıkacaklar, olayinkolayi.com isimli dijital platform üzerinden uygun kredi seçeneklerini bir arada görebiliyor ve bankalara oranla yüzde 40’a varan fiyat avantajlarıyla kredi hayat sigortası poliçelerini yaptırabiliyor.

Resmi rakamlara göre 2023 yılında toplam seyahat sayısı 61 milyon 463 bin olarak gerçekleşirken, seyahate çıkanların yaptıkları toplam geceleme sayısı ise 473 milyon 79 bin oldu. Yurt içindeki seyahatlerde yapılan toplam seyahat harcamaları 230 milyar liraya yaklaştı. Bu yıl 4 kişilik bir ailenin, beş yıldızlı her şey dahil bir otelde 7 günlük ortalama tatil ücreti 100 bin TL’yi buluyor. Tüm yılın yorgunluğunu keyifli bir tatil ile çıkarmayı planlayanlar, bütçelerine uygun farklı alternatifler bakarken, bankalar da tüketicilere yönelik tatil kredisi kampanyaları düzenliyor.

Kredi çekerek seyahate çıkacaklar, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş. bünyesindeki olayinkolayi.com isimli dijital platform üzerinden hem gelirlerine uygun kredi seçeneklerini bir arada görebiliyor hem de bankalara oranla yüzde 40’a varan fiyat avantajlarıyla, kredi hayat sigortası poliçelerini yaptırabiliyor.

Tatil planı yapmadan önce olayinkolayi.com sitesini ziyaret edenler,  tatil kredisi masraflarından tasarruf ediyor. olayinkolayi.com’un kredi hesaplama modülü sayesinde, kriterlerine uygun kredi tekliflerini kolayca görüntüleyebilen kullanıcılar; aynı zamanda kredileriyle uyumlu %40’a varan avantajlı Kredi Hayat Sigortası teklifini de anında alabiliyor. Ardından online olarak veya olayınkolayı Çağrı Merkezi temsilcileri aracılığıyla işlemlerini hızlıca tamamlayıp, poliçelerini satın alabiliyor.

Tatile çıkmadan önce olayinkolayi.com sitesinin Kredi Hayat Sigortası ürünü hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler www.olayinkolayi.com adresini ziyaret edebilecekleri gibi,  hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 222 3466 numaralı Çağrı Merkezi numarasını arayabilir veya Whatsapp hattı üzerinden sağlanan anlık yanıt sistemi ile ücretsiz asistanlık hizmetinden yararlanabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla