QM Tourism Awards için oylama başlıyor

12. kez düzenlenecek olan QM Tourism Awards, barış elçisi Türkiye Turizm ailesinin sesi olacak. Oylama 15 Mart’ta başlıyor. 1 ay sürecek QM Tourism Awards oylamasıyla Türk turizm ailesi, #4peace hasthag’ı ile turizm sektörünün barış elçiliğine vurgu yaparak dünyada farkındalık yaratacak.

12 senedir büyük ilgi gören QM Awards bu yıl da başlıyor. Türkiye’nin ‘En Kapsamlı Turizm Ödülleri’ olma özelliğini taşıyan QM Awards, bu yıl 12. kez yönetim kalitesinin önemini vurgulayacak. 2020 yılında 100 bini aşkın ziyaretle turizm sektörü paydaşlarının katıldığı QM Awards oylaması, turizm dünyasında her yıl olduğu gibi bu yıl da güçlü bir etkileşim ağı oluşturacak.

18. yılına giren GM Turizm & Yönetim Dergisi tarafından 12. kez düzenlenecek olan QM Awards, 5 farklı dilde turizm profesyonelleri ile bir araya gelecek. İki aşamalı oylama sistemi 1 ay sürecek ve oylama sonucunda “Turizmin Enleri” QM Ödülleri, bu yıl 10 ana kategori ve 60 branşta muhteşem bir gala gecesi ile sahiplerine takdim edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla