THY “İz Bırakanlar” serisinin 8 Mart’a özel bölümünü yayınladı

Türk Hava Yolları, havacılık sektöründe iz bırakan çalışanlarının hayat hikayelerini konu alan belgesel  serisini yayınlamaya devam ediyor. Serinin yeni bölümünde, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” özelinde Türk Hava Yolları’nın ilk kadın pilotu olarak Türkiye’nin sivil havacılık tarihine geçen Emel Arman’ın ilham verici hikayesine yer veriliyor.

Bayrak taşıyıcı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı bu bölüm ile, kadınların havacılık sektöründe ve her alanda başarılı olmalarının önemine dikkat çekerek Emel Arman’ın kariyer yolculuğuna, karşılaştığı zorluklara ve başarılarına yer veriyor. Türk Hava Yolları markasının havacılık sektöründeki öncü rolünü vurgulayan Emel Arman, bu alanda kadınların karşılaştığı engelleri aşma hikayesiyle ve kazandığı deneyimlerle kadınların her alanda başarılı olabileceğinin bir kanıtı olarak ön plana çıkıyor.

91 yıla sayısız başarı ve ödül sığdıran Türk Hava Yolları, dijital kanallarında izleyiciyle buluşturduğu “İz Bırakanlar” serisiyle tarihindeki mihenk taşlarını anlatmayı ve her bir çalışanının emeğinin önemini göstermeyi hedefliyor.

Butikten zirveye olan yolculukta, binlerce çalışanıyla büyük bir ekosistem oluşturan Türk Hava Yolları, çatısı altında iz bırakanları onurlandırmaya devam edecek.

Türk Hava Yolları’nın yeni projesine dair görüntülere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Link: https://youtu.be/W9WOo1A8L1s

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla