Tokat Enleri Ödülleri sahiplerini buldu

Efsane Vali merhum Recep Yazıcıoğlu anısına düzenlenen 21. Tokat Enleri Ödül Töreninde ödüller sahiplerini buldu.

Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu anısına 5 Mart 2022 Cumartesi akşamı Dedeman Otelde düzenlenen 21. Geleneksel Tokat Enleri Ödül Töreni’nin bu yıl sunumunu Seyhan Güler ve Mahmut Hasgül’ün birlikte yaptığı törende birçok etkinliğin yanında Türk Halk Müziği sanatçısı Nilüfer Sarıtaş sahne aldı.

Gerçekleştirilen ödül töreninde Yayın Kurulu ve Özel Jüri tarafından, Tokat Turizm İşletmecileri Derneği (TOTİD), “Yılın En Başarılı Sivil Toplum Kuruluşu” ödülünün sahibi oldu.

Tokat Turizm İşletmecileri Derneği (TOTİD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uçar sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, “Bu sene 21.’si düzenlenen Tokat Enleri Ödül Töreni, Recep Yazıcıoğlu Ödülleri töreninde Tokat Turizm İşletmecileri Derneğimiz, yaptığımız başarılı çalışmalardan dolayı Yayın Kurulu ve Özel Jüri tarafından ‘Yılın Başarılı Sivil Toplum Kuruluşu’ Ödülü’ne layık görülmüştür. Bu başarıda katkı sağlayan dernek üyelerimize ve yönetim kuruluna destek veren herkese teşekkür ederim.

Bu başarılı projeyi 21 yıldır sürdüren başta; Tokatlı Gazeteci-Yazarlarımızdan Bayram Güvercin ve Zekeriya Yılmaz olmak üzere, Tertip Komitesine ve Jüri Heyetine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.” ifadelerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla