Trabzon Üniversitesi – DoubleTree by Hilton buluşması

Üniversite – özel sektör iş birliği çerçevesinde Trabzon Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu akademik personeli, DoubleTree by Hilton Trabzon’u ziyaret etti.

Trabzon’da turizm endüstrisi içerisinde faaliyet gösteren DoubleTree by Hilton Trabzon üst yönetimi ile Trabzon Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu akademik personelinden oluşan heyet 24.02.2022 tarihinde DoubleTree by Hilton Trabzon ev sahipliğinde görüşme gerçekleştirdi.

Üniversite- özel sektör iş birliğinin görüşüldüğü toplantıya Trabzon Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulunu’nu temsilen Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Çiğdem Başfırıncı, yüksekokul öğretim elemanlarından, Öğr. Gör. Gülay Çakmak ve Öğr. Gör. Emrah Ağın, DoubleTree by Hilton Trabzon Genel Müdürü Yüksel Mutlu, Genel Müdür Yardımcısı Metin Baykara Türkyılmaz ve Yönetim Kurulu üyesi Nazlı Tuna katıldı. Üniversite-özel sektör iş birliği çerçevesinde Trabzon turizmi için politikaların oluşturulması, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin staj imkanları, istihdam olanakları ve Trabzon turizminde nitelikli işgücü boşluğunun doldurulması konularının görüşüldüğü toplantıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla