Türk ve Balkan turizmciler Belgrad’da bir araya geliyor

Son 4 senedir gerçekleştirdiği etkinliklerle Dünya’nın en önemli 10 turizm etkinliğinden biri ödülünü alan Uzakrota, 2017 ve 2020’de gerçekleştirdiği Belgrad etkinliğine bir yenisini daha ekliyor.

Balkan pazarına açılmak isteyen Türk markaları için çok önemli olan etkinlik, Turizm Ofisi desteği ile 8 Nisan 2022’de Metropol Palace Hotel’de gerçekleşecek. Yaklaşık 600 turizm profesyoneli ve 40 konuşmacının katılacağı etkinlikte “Balkan ve Türk Seyahat Pazarı”, “İş Seyahatleri ve Etkinlikler”, “Kurvaziyer Turizmindeki Inovatif Trendler”, “Mass Turizmin Geleceği” gibi birçok konu ele alınacak.

Konuşmacılar açıklandı

Karadağ merkezli Allegrakrstarenja.com CEO’su Mihailo Vukic, Polonya merkezli Weco Travel MICE Müdürü Grażyna Grot-Duziak, Hollanda merkezli Meetings.com CEO’su Bas Lemmens, Ukrayna merkezli Join UP’ın Genel Müdürü Ivan Lysak, Romanya merkezli Eturia CEO’su Sorin Stoica, Dubai merkezli Travel ATS CEO’su Saleem Sharif, HotelRunner’dan Rıza Kaynak, Wego Hotel Müdürü Katerina Wolters, Bidroom CEO’su Michael Ros ve Eddy Travel CEO’su Edmundas Balčikonis gibi 40’dan fazla konuşmacının katılım sağlayacağı etkinliğe link üzerinden kayıt olabilirsiniz. Biletler: 

https://www.eventbrite.co.uk/e/uzakrota-balkans-belgrade-tickets-239478646077

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla