Continent Worldwide Hotels Finansal Zorluk Yaşan Franchise ve Management Otellerini desteklemeye Devam Ediyor.

Continent Worldwide Hotels bugün bağımsız otel ve franchise otel sahipleri için “Kriz Yardım Paketi” ni sunarak cesur bir hamle yapma kararını açıkladı.

Continent Worldwide Hotels Global Operasyonlar ve Franchise Geliştirme Global Başkan Yardımcısı Bogaç Gulderen Otel Sektörünün karşılaştığı en büyük ekonomik kriz”dedi. Ayrıca “COVID-19’un otel yatırımcıları, çalışanları ve ailelerinin sorunlarını karşılayacak, Yönetim Kurulumuz ve İcra Ekibimiz benzeri görülmemiş tedbirler almıştır.” Otel sahiplerini ve yatırım gruplarını şimdi çok markalı otel zincirimize katılmaya davet ediyoruz ve çalışanlarınıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz gereksiz franchise ücretlerini azaltarak paradan tasarruf ediyoruz.” dedi.

Continent Worldwide Hotels’e zincirlerine katılmanın önceliklerinden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz. Oteller, 6 ay boyunca katılım ücreti ve aylık lisans (Franchise fee) ücreti alınmaması ve daha sonra 5 yıl boyunca aylık lisans ücretlerinden feragat etmenin yanı sıra tercih edilen OTA komisyon oranlarına, daha düşük GDS ücretlerine ve Channel Manager ücretlerine erişim de dahil olmak üzere bir dizi teşvik alacaktır. Ayrıca, özel doman adı ve Otele özel web sitelerini de merkezi ofisimiz tarafından biz hazırlıyoruz.

Continent Worldwide Hotels Genel Müdürü Ethem Zagikyan, “Yönetim Kurulumuz ile otel Sektörünü desteklemek ve markalarımıza yardımcı olmak için karşılıklı anlaşmalar yapmış olmaktan gurur duyuyorum” dedi. “Bu kriz ilerledikçe önümüzdeki haftalarda mücadelelerini anlamlı bir şekilde nasıl kolaylaştırabileceğimiz konusunda fikirler geliştirmeye devam edeceğiz.”

“Bu küresel salgının etkisi otelciler, aileleri ve onlara bağımlı çalışanların geçim kaynakları için çok yıkıcı etkileri oldu. Continent Worldwide Otellerinde, kriz anında franchise sahiplerimiz ile omuz omuza, birlikte duruyoruz. Sektörümüz düzeldiğinde, her zamankinden daha güçlü bir şekilde ortaya çıkacağız” diye ekledi Gulderen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla