Divan Bodrum’da yaz akşamları Yapı Kredi Crystal Live konserleri ile renklenecek

Divan Bodrum’un benzersiz atmosferindeki konserler, müzikseverlere unutulmaz yaz akşamları yaşatacak.

Türkbükü’nde yeşille maviyi buluşturan, doğayla iç içe konumu, sadeliği ve şıklığı bir arada sunan özgün mimarisi ve yazın dinginliğiyle dinamizmini eş zamanlı yaşatan etkinlikleriyle Divan Bodrum, bu yaz yine Yapı Kredi Crystal Livekonserlerine ev sahipliği yapacak.

20 Haziran’da Emir Ersoy ve Orkestrası’nın dinamik sahne performansıyla başlayan Yapı Kredi Crystal Live konser serisinde şimdiye kadar pop – caz müziğin başarılı ismi Melis Sökmen ve büyüleyici performansıyla Seran Bilgi sahne aldı. 12 Temmuz’da güçlü sesi ve kendine özgü yorumuyla Özge Fışkın, 19 Temmuz’da Latin müziğin coşku ve neşe dolu ritimleriyle izleyenleri dansa davet eden Cafe Cubano, 26 Temmuz’da tadına doyulmaz sahne şovlarıyla Emir Ersoy ve Orkestrası Divan Bodrum, Yapı Kredi Crystal Live sahnesinde yer alacak. Konserler Ağustos ayında da daha birçok sürpriz isimle devam edecek.

Divan Bodrum’da konaklayan misafirlerin yanı sıra rezervasyonlu bilet satışıyla katılımın da mümkün olabileceği konserler, Divan Bodrum’un yenilenen bar alanında kurulan Yapı Kredi Crystal sahnesinde gerçekleşecek. Tatillerinin en keyifli anları için Divan Bodrum’u tercih eden misafirler, koyun masmavi sularına bakan manzarasına karşı iskelede bulunan Lokanta by Divan’da yedikleri enfes bir yemeğin ardından ya da Japon şef Kenji’nin vizyonuyla hazırlanan benzersiz lezzetleri Uzakdoğu esintili Maromi by Divan’da tattıktan sonra, barda artizan kokteyllerin tadını çıkarırken sevilen isimlerin canlı performansları ile de unutulmaz akşamlar yaşayacak.

Divan Bodrum – Yapı Kredi Crystal Live Temmuz Konser Programı: 

  • 12 Temmuz 2023 – Özge Fışkın
  • 19 Temmuz 2023 – Cafe Cubano
  • 26 Temmuz 2023 – Emir Ersoy ve Orkestrası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla