Duja Hotels’de üst düzey atama

Duja Hotels’in kuruluşundan beri Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan tecrübeli turizmci Banu Mızrak, Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna terfi etti.

Konaklama ve turizmin tüm dinamiklerini bünyesinde barındırmayı hedefleyerek hizmet vermeye başlayan Duja Hotels büyümeye devam ediyor. Bodrum’un en güzel lokasyonunda iki, Didim’de bir otele sahip olan marka, kış turizmine de iddialı bir giriş yaparak Kars Sarıkamış’ta kış turizmin nabzını belirliyor.

Duja Hotels önümüzdeki günlerde bünyesine yeni tesisler eklemeye hazırlanıyor. Bir zincir marka olma yolunda ilerleyen Duja Hotels’de üst düzeyde atamalar gerçekleşti. Markanın kuruluşundan beri Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan tecrübeli turizmci Banu Mızrak, Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna terfi etti. Grubun satış ve pazarlama koordinatörü Volkan Gökay “Uzun yıllardır ekibimizde DUJA HOTELS Satış ve Pazarlama Müdürü olarak beni asiste eden arkadaşımız Banu MIZRAK, bana olan desteğine bundan böyle DUJA HOTELS Satış ve Pazarlama Direktörü olarak devam edecektir. Kendisine ve DUJA HOTELS ailemize hayırlı olmasını diler, uzun yıllar birlikte pek çok başarılara imza atmayı temenni ederim.” sözleri ile görev değişikliğini duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla