Fairmont Quasar Istanbul ve Bir Dilek Tut Derneği’nden çocuklara sürprizler

Fairmont Quasar İstanbul, Make-A-Wish Türkiye (Bir Dilek Tut Derneği) ile birlikte 26 Nisan 2022’de dilek çocuklarına sürprizlerle dolu muhteşem bir balo düzenledi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile 29 Nisan Dünya Dilek Günü’nün coşkuyla kutlandığı Make-A-Wish Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Emine Çubukçu ve Fairmont Quasar İstanbul Genel Müdürü Nicolas Kipper’ın ev sahipliğinde düzenlenen çocuk balosu tedavileri başarıyla tamamlanan çocuklar aileleri ile katıldı. Etkinliğe Ferman Akgül, Eren Ören ve Akasya Asiltürkmen gibi ünlü isimlerle beraber derneğin kurucu başkanı Carole Hakko’nun aile üyeleri Benjamin Hakko, Azer Polat ve Berat Akça katıldı.

Sihirbaz gösterisi, pinyata, kurabiye yapma atölyesi ve mandala atölyesi ile renklenen Çocuk Balosu’nda Fairmont Quasar İstanbul Executive Chef Ercan Yamantürk’ün hazırladığı çocukların en sevdiği lezzetler servis edildi.

Ünlü oyuncu Akasya Asiltürkmen’in masal kitapları okuduğu etkinlikte çocuklar eğitici ve eğlenceli bir gün geçirdi. Masal saatinin sonunda tüm çocuklara Akasya Asiltürkmen imzalı kitaplar hediye edildi.

Zor hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmek ve hayata daha sıkı tutunmaları için çalışan Make-A-Wish Türkiye (Bir Dilek Tut Derneği), bugüne kadar dileği gerçekleşen 4.900 çocuğa umut oldu. Bu yıl en az 250 çocuğa zorlu mücadelelerinde destek verilmesi hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla