İstanbul’un farklı kategoride ki otellerinin, Haziran itibariyle 120 günlük ortalama fiyat trendi nedir?

Berlin merkezli HQ Revenue firması bulut tabanlı akıllı yazılımıyla, İstanbul’un Haziran itibariyle 120 günlük fiyat trendi raporunu paylaştı.

Bu belirsiz ve değişim koşullarına uyum sağlamak için verinin önemi birkez daha ortaya çıkarken, rapor İstanbul’un rakip şehir otellerine göre gecelik ortalama fiyatlarında sektör profesyonellerine ışık tutacak ve yeni alacakları yolda rehber olaktır.

HQ Revenue; 20’nin üzerinde Online seyahat acentesi, otel web siteleri, Metasearch ve GDS kanallarından gerçek zamanlı veri, bölge talep analizi & mevcut doluluk, dünya genelindeki etkinlik ve tatiller, fiyat ve doluluk gelişimini gösteren geçmiş verilerle konaklama profesyonellerine geniş veri

entegrasyonu sunuyor. Aynı zamanda %10 ciro yükseltimi ve %90 zaman tasarrufu sağlayan akıllı yazılım, tüm segment tesislerin yöneticilerine efektif fiyatlandırma stratejileri için bulut teknoloji çözümleri ile gerekli tüm desteği sağlayan firmadan özellikle bu süreçte otel yöneticilerinin faydalanmasını tavsiye ediyoruz.

Bu verilerden faydalan için; Bilgi için; HQ Revenue, Kenan ÖZKAN, İş Geliştirme Yöneticisi

ko@hqrevenue.com dan bağlantıya geçebilirsiniz.

Aşağıdaki grafiklerde 120 günlük trendleri görebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla