Kadınlar Hilton İstanbul Maslak’ta “İyi Yaşa, İyi Yaş Al” etkinliğinde buluştu

Kendini iyi yaşamaya adayan kadınlar, “İyi Yaşa, İyi Yaş Al” etkinliği çerçevesinde 21 Mart’ta Hilton İstanbul Maslak’ta buluştu.

Dünya Grubu bünyesinde yayınlanmakta olan iyi yaşam dergisi İyilik & Sağlık Olsun tarafından organize edilen “İyi Yaşa, İyi Yaş Al” etkinliği 21 Mart 2022 Pazartesi günü Hilton İstanbul Maslak’ın mekan sponsorluğu ile gerçekleşti. Etkinlikte, kendini iyi yaşama adayan kadınlar bir araya geldi. Sağlıklı beslenmeden atıksız mutfağa kadar pek çok konunun interaktif oturumlarla ele alındığı etkinlikte katılımcılar aromaterapi, yüz yogası ve mindfulness gibi uygulamaları deneme fırsatı yakaladı.

Açılış konuşmasını Hilton İstanbul Maslak Otel Müdürü Ayla Türedi Özkılıç ve Dünya Grubu CEO’su Burcu Kösem gerçekleştirdi. Etkinliğin moderatörlüğünü, İyilik Sağlık Olsun Dergisi Yayın Yönetmeni Tuba İlze yaptı. Organizasyon kapsamında çekiliş ve imza etkinlikleri gerçekleştirildi. Katılımcılar, interaktif oturumlarda hem deneyimleyerek, hem öğrenerek, hem de eğlenerek daha iyi yaşamak için adım attı.

Pozitif Yaş Alma Lideri Pınar Hotiç, Private Chef Pınar İshakoğlu, Temiz Atık Derneği Başkanı Esra Kara, Adım Adım Platformu kurucusu sosyal girişimci Prof. Itır Erhart, Puduhepa ve Kızkardeşleri kurucusu Renan Tan Tavukçuoğlu, Wellbeing chef Pelin Bozkurt Bilgiç, Sakin Ebeveyn kitabı yazarı Yasemin Meriç Kazdal ve Dünya Göz Hastanesi’nden Operatör Dr. Aylin Koç Akbay gibi isimler etkinlikte konuşmacı olarak yer aldı. Yazar Yasemin Conker ve Demet Cengiz’in de kitaplarını imzaladığı etkinliğe, Gülmek İyileştirir Derneği, Türkiye Alzheimer Derneği, Demirkent Eğitim Vakfı gibi bir çok sivil toplum kuruluşu da katıldı. Etkinliten elde edilen gelirin bir kısmı da TOFD ve AKYURT’a bağışlandı.

Ayla Türedi Özkılıç

“Biz iyiysek, dünya da iyi olacaktır”

Hilton İstanbul Maslak olarak böylesi faydalı bir etkinliğe destek vermekten dolayı duydukları heyecanı dile getiren Hilton İstanbul Maslak Otel Müdürü Ayla Türedi Özkılıç sözlerine şu şekilde devam etti:

“Biz bugüne kadar her zaman kadınların iş ve özel yaşamındaki yerine ve rolüne değer veren bir anlayışla hizmet verdik; vermeye de devam ediyoruz. Çünkü kadın çalışanlarımızla daha güçlü olduğumuzun farkındayız. Bu sebeple özellikle kadın misafirlerimizin sağlıklı ve de iyi bir yaşam sürmelerine katkı sağlayacak bu özel etkinliğin bir parçası olmak bizim için gurur verici. Bu etkinlikle girişimci kadınlarımızın farklı ürünlerini tüketicilerle buluşturmasına ve iyi yaşam farkındalığına destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Biliyoruz ki; daha iyi bir yaşam sürmek, sadece ruhumuza ve bedenimize yapacağımız bir iyilik değil, yaşadığımız dünyaya karşı da bir sorumluluktur. En önemlisi; biz iyiysek, dünya da iyi olacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla