Otel ve restoranlara teknoloji kullanılarak, musluk suyu içme suyu kalitesinde

Otel ve restoranlarda, evlerde ve diğer işyerlerinde teknoloji kullanılarak, musluk suyu içme suyu kalitesinde hatta daha sağlıklı olarak alt tüketicilere de ulaştı.

“Waternet” Su hizmetleri, 2012 yılında, sağlığı olumsuz yönde etkileyen, konforsuz, güvensiz ağır metal içeren cam ve BPA’lı damacana, sağlıksız plastik sebiller ve pet şişeleri evlerden ve otel ve restoranlardan kaldırmak amaçlı sağlık tabanlı çalışma

Sağlık yönünden Medicalpark, Memorial, Florence Nightingale, Liv Hospital, Türk Onkoloji vakfı gibi Türkiye’nin önde gelen bir çok hastanelerinin tercih ettiği çözüm ortağı oldu.

Satınalma maliyeti olmayan abonelik sistemi çok tercih edilir oldu

Kurların artışı ile özellikle ithal ürünlerdeki maliyet artımı nedeni ile gerek evlere gerekse işyerlerine abonelik sistemi ile cihazın kapasitesine göre çeşitli maliyetlerde imkanlar sağlanmaktadır.

Ters ozmos (reverse osmosis) yönemiyee arıtılan çeşme suyu, sağlıklı içme suyu kalitesine dönüştürülüyor. Uzay teknolojisinde ve özellikle Cruise gemilerinde kullanılan bu yöntem artık yaygın halde son tüketiciye kadar ulaşmaya başladı.

Ters ozmos, filtreleme işlemi sırasında suya basınç uygulanarak sudaki mikro partiküllerin ve ağır metallerin ayrıştırılma işlemidir. Bilinen en etkin su arıtma yöntemine sahip olan ters ozmos su arıtma cihazları, önceki aşamalarda ayrıştırılması güç olan küçük boyutlu maddeleri sudan arındırma konusunda başarılıdırlar.

Son zamanlarda çıkan haberleri de göz önünde bulundurmak gerekirse bütün damacana hazır suların içerisindeki ağır metaller, sağlık açısından risk taşımaktadır.  Waternet Su hizmetleri, Sağlıksız BPA’lı plastik damacanaların, cam damacanaların, pet şişelerin geldi gitti takip işinden kurtulup, çaylarda, kahvelerde, içme suyunda, yemeklerde kullanabileceğiniz her dakika elinizin altında hiç bekletilmemiş taze sağlıklı suya geçiş yapma olanağı sağlamaktadır.

Kullanılan cihazların 6 ayda bir sterilizasyonu, 6 ayda bir filtre değişimleri firmanın takibinde ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca 1 ay ücretsiz deneme süresi, başlangıç kampanyaları ve ömür boyu referans da firmanın sağladığı ayrıcalıklar arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla