Be Premium Bodrum, Şef Anatoly Kazakov’u ağırlıyor

Michelin yıldızlı şef rüzgarı Bodrum’da tüm hızıyla devam ediyor. Sanatsal İspanyol mutfağının en prestijli şeflerinden Paco Roncero’yu 1-15 Temmuz tarihleri arasında ağırlayan be Premium Bodrum, şimdi de Moskova’nın Michelin yıldızlı restoranı Selfie’nin başarılı şefi Anatoly Kazakov’u 1 Ağustos’a kadar ağırlıyor.

Bodrum’un şık dekorasyonu ve seçkin lezzetleri ile dünya standartlarında hizmet veren be Premium Bodrum, eşsiz gastronomi deneyimi çalışmalarına devam ediyor. Sözen Organizasyon desteğiyle 1 Temmuz-10 Eylül tarihleri arasında Premium Bodrum’da gerçekleştirilecek gastronomi etkinliği; Almanya’dan üç Michelin yıldızlı Thomas Bühner, İspanya’dan iki Michelin yıldızlı Paco Roncero, Rusya’dan bir Michelin yıldızlı Anatoly Kazakov, İtalya’dan iki Michelin yıldızlı Anthony Genovese ve bir Michelin yıldızlı Yoji Tokuyoshi katılacak.

Be Premium Bodrum, 1-15 Temmuz tarihleri arasında konuk ettiği İspanyol mutfağının en prestijli şeflerinden Paco Roncero’dan sonra şimdi de Moskova’nın Michelin yıldızlı restoranı Selfie’nin başarılı şefi Anatoly Kazakov’u ağırlamaya başladı. 16 Temmuz akşamı gastronomi ve basın dünyasından birçok seçkin ismin katıldığı pop-up etkinlik, Notias Restaurant’ta özel bir akşam yemeği ile başladı.

1 Ağustos’a kadar imza tabaklarını hazırlayacak olan Kazakov, be Premium Bodrum’un başarılı Executive Chef’i Veli Bayraktar’ın da desteğiyle misafirlerine yöresel malzemeler kullanarak en seçkin lezzetleri sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla