Royan Hotel Hagia Sophia İstanbul kapılarını açtı

Royan Hotel Hagia Sophia İstanbul, a member of Radisson Individuals, Radisson Hotel Group’un dönüşüm markası Radisson Individuals’ın Türkiye’deki ilk temsilcisi olarak açıldı.

Radisson Hotel Group’un dönüşüm markası Radisson Individual’ın Türkiye’deki ilk temsilcisi Royan Hotel Hagia Sophia İstanbul, a member of Radisson Individuals’ın açılışına İstanbul Vali Yardımcısı Özlem Bozkurt Gevrek, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, Mehmet Gedikli ve Fatih Gedikli katıldı.

Tarihi yarımadada, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii ve Kapalı Çarşı gibi birçok turistik mekana yürüme mesafesinde bulunan otel, deniz manzaralı, teraslı, hamam ve jakuzili oda seçenekleriyle 6 farklı tipte 49 odaya sahip. Otelde Bizans duvarının sergilendiği bir brasseriie ve deniz manzaralı bir teras restoran bulunuyor. Royan Hotel Hagia Sophia İstanbul, ağırlıklı olarak Rusya, Amerika, Hindistan, İngiltere ve Ortadoğu’dan konuklarını ağırlamayı hedefliyor.

Royan Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Gedikli, “Bizim farkımız hizmet anlayışımız. Yüzde yüz misafir memnuniyeti en temel prensibimiz” diyerek konuşmasına şu sözlerle devam etti:

“İsteriz ki misafirlerimiz için özel bir yerde olalım, kendini evinin konforunda ve sıcaklığında hissetsin ve bir sonraki seyahatlerinde başka bir yerde konaklamak akıllarından geçmesin. Kesinlikle hizmet anlayışımızı bu yönde şekillendiriyoruz, misafirperverliği hep ön planda tutuyoruz. Bünyesinde olduğumuz Radisson Otel Grubu’nun ‘Evet Yapabilirim!’ hizmet felsefesi çerçevesinde misafirimiz için her türlü detayı düşünüyor, mümkün olan en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz.”

Royan Hotel Hagia Sophia İstanbul’un inşaatına yaklaşık 10 yıl önce Sultanahmet’te butik otel işleten Gedikli ailesinin ikinci oteli olarak 10 milyon Euro’luk bir yatırımla başlandı. Tüm planların değişmesiyle 2022 Nisan ayını buldu. 10 metrelik bu tarihi eseri korumak için binanın yarısı çelik konstrüksiyon üzerine inşa edildi. Arkeologlar ile ortak çalışma sonucunda tarihi Sarnıç duvarı otelde sergilenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla