Emirates’ten nesli tükenmekte olan hayvanlara dikkat çeken yeni seyahat kitleri

Emirates, United for Wildlife iş birliğiyle nesli tükenmekte olan türler hakkında farkındalık yaratmak için  yeni seyahat hediye kitlerini tanıttı.

Artık yeni bir hediye kitinin zamanı geldi; Emirates bu kez Premium Ekonomi ve Ekonomi Sınıfı yolcuları için yeni kiti tanıtıyor   .

Emirates tarafından uzun mesafeli uçuşlarda sunulacak olan yeni hediye kitleri, gezegendeki nesli en çok tehlike altında olan sekiz türü vurgulamak için United for Wildlife ile ortaklaşa tasarlandı.

Emirates’in United for Wildlife ile uzun süredir devam eden ortaklığını, nesli tükenmekte olan türler hakkında farkındalık yaratma ve yaban hayatı ile yaban hayatı ürünlerinin yasa dışı ticaretinin önlenmesi konusundaki kararlılığını vurgulayacak. Kit poşetlerinde ve kitap ayraçlarında yer alan hayvanlar, dünyada ticareti en çok yapılan canlılardan bazılarıdır: yeşil deniz kaplumbağası, Afrika fili, mavi Amerika papağanı, goril, çekiç kafalı köpekbalığı, aslan, pangolin ve kara gergedan.

Yeni Emirates yaban hayatı hediye seti poşetleri yeniden kullanılabilir ve yıkanabilir kraft kağıttan yapılmış olup, üzerinde toksik olmayan soya bazlı mürekkeple özel olarak hayvan sanatı basılmıştır.

İçerikler, işlenmemiş plastik kullanımını azaltan malzemelerden yapılmış çeşitli dayanıklı seyahat malzemeleri içerir. Diş fırçası, buğday samanı ve plastik kombinasyonundan yapılmıştır ve çoraplar ve siperlikler geri dönüştürülmüş plastikten, bu durumda rPET’ten (geri dönüştürülmüş polietilen tereftalat) yapılmıştır. Emirates ayrıca müşterilerden gelen yoğun talep üzerine kulak tıkaçlarını yıl sonunda hediye setlerine aşamalı olarak geri getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla