Hilton Garden Inn Erzincan 1 Temmuz’dan itibaren kapılarını yeniden açıyor

Tüm Dünyada olduğu gibi, Türkiyede birçok otelin kapanmasına neden olan COVID 19 sürecinde kapanan Reysas Grubun Otellerinden Hilton Garden Inn Erzincan 1 Temmuz’dan itibaren kapılarını yeniden açıyor.

Erzincan Havaalanı’na sadece 8 kilometre mesafede bulunan Hilton Garden Inn Erzincan, konforu ve kalitesi ile şehir merkezine oldukça yakın mesafede yer alan otelin “Hilton Clean Stay” protokolünün Türkiye’de uygulanacak tüm maddelerinin tamamını otelde uygulayacağını belirten Oteller Koordinatörü Uğur Boran.  Gerekli hazırlıkları bitirdik otelimizin girişine “Güvenli Turizm” logosunu da en kısa sürede otelimize kazandıracağız” diye belirtti.

Erzincan’da bulunan ilk ve tek uluslararası otel

Reysaş Grubun Erzincan ve Eskişehir’deki iki otelin Oteller Koordinatörü Uğur Boran “Pandemi sürecinde bizde herkes gibi zor dönemler yaşadık ve normalleşmenin ilk adımı ile Eskişehir’deki otelimizi “Hilton Clean Stay” standartlarına göre hazırladık ve 1 hazirandan itibaren hizmete açtık. Erzincan’da gerek şehirdeki uluslararası tek marka olma ve gerekse şehre katkı adına 1 temmuzdan itibaren hizmete açmaya karar verdik. Gerek Misafirimizin gerekse personelimizin sağlığını Güvende tutarak gerekli tüm önlemleri alıp ve uygulayarak hizmetimize devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla