WYNDHAM HOTEL ÇERKEZKÖY YATIRIMCI VE YÖNETİCİLERİNDEN TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK DAVRANIŞ

Wyndham Hotel Çerkezköy otel yatırımcısı Ziya Eren’den Türk turizmine örnek olacak bir uygulaması umutları artırdı.

Genel müdürlüğünü İlke Ferit Demirbilek’in yaptığı otelde, personele yatırımcı ve Genel müdürün doğru kararları ile bulunduğu bölgenin vazgeçilmezi olan Wyndham hotel Çerkezköy, günümüz şartlarında personeline yaptığı yatırımları ve güzel çalışmaları ile de dikkat çekiyor.

Otel Yönetimi personelin maaşına yılın ikinci yarısın %30 daha zam yaptığı gibi, Kurban bayramı ikramiyelerini de her personele 10.000 TL (on bin TL) olarak belirledi.

Yönetimin bu kararı sonrası otel personeli de kendi aralarında bir karar aldı; Bu kararı Otel Genel müdürü şöyle açıkladı;

“Çalışma arkadaşlarımdan birçoğu bugün ofisime gelerek alınacak bayram ödemesinin bir kısmı ile etraflarındaki zor durumda bulunan insanlara yardım edeceklerini belirtmeleri beni daha çok mutlu etti. Demek ki iyilik gerçekten bulaşıcı bir şeymiş. Bir insan bir grubu bir grup çalışanları kendi çevresini böylece örnek alınıp bir ülkeye örnek ve umut olması dileğiyle. Teşekkürler Sayın Ziya Eren”

Ziya Eren

KMC GROUP; 1987 yılında Kayseri’de Ziya Eren tarafından kurulan metal şirketi KMC, bugün KMC GROUP çatısı altında Turizm ve otel yatırımlarının dışında, ağırlıklı çelik endüstrisinde olmak üzere 9 farklı şirketi ile faaliyetlerine devam ediyor.

Adını ilk kurulan şirketten alan KMC GROUP, başta çelik endüstrisi olmak üzere, inşaat, gayrimenkul ve spor alanında faaliyet gösteren şirketlerinde 700’den fazla kişiye istihdam sağlıyor.

5 kıtada 70’ ten fazla ülkeye yaptığı ihracat tıpkı yurt içinde olduğu gibi çok çeşitli ülke pazarlarındaki ihtiyaçlara göre tasarlanan ürün çeşitliliği ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayan stratejileri KMC GROUP’un pazar payını her yıl katlayarak yükselten unsurlar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla