Ortadoğu Turizm Zirvesi, ATM Fuarı Mayıs’ta Dubai’de yapılıyor

Arabian Travel Market – ATM, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde katılımcıların yer almasıyla canlı olarak 16-19 Mayıs 2021’e, sanal olarak ise ATM Sanal Platformu’nda 24-26 Mayıs 2021’e hazırlanıyor

DUBAI- Ortadoğu’nun en büyük turizm fuarı olan Arabian Travel Market – ATM, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde katılımcıların yer almasıyla canlı olarak 16-19 Mayıs 2021’e, sanal olarak ise ATM Sanal Platformu’nda 24-26 Mayıs 2021’e hazırlanıyor. ATM”’den yapılan açıklamada “2021’in benzersiz bir dizi zorluk sağladığını inkar etmek mümkün değil, ancak geleceğin neler getireceği konusunda iyimseriz.

 Şu anda ATM için canlı oturumlarımıza ve çevrimiçi web seminerlerimize son rötuşları yapıyoruz ve onaylanmış konuşmacılarımızı ve panelistlerimizi keşfedebilirsiniz.  ‘Otel Endüstrisi Zirvesi’nden,’ Suudi Arabistan Turizm Zirvesi’nden havacılıktaki liderlerle röportajlar yapılıyor” dedi.
Açıklamada “Sanal veya şahsen buluşma olarak katılacağınızdan emin değil misiniz?  Her birinden bekleyebilecekleriniz şunlardır” denildi.

CANLI ETKİNLİK

 Şahsen Etkinlik, Dubai Dünya Ticaret Merkezi, 16 – 19 Mayıs 2021

     • Sektördeki meslektaşlarınızla yüz yüze yeniden bağlantı kurun

     • En son katılımcı haberlerini canlı basın konferanslarında dinleyin

     • Yeni trendleri keşfedin ve yeni ürünler hakkında bilgi edinin

SANAL ETKİNLİK

 Online Etkinlik, ATM Sanal Platformu, 24 – 26 Mayıs 2021

     • Yeniden bağlanmak için ikinci bir fırsat, ancak bu sefer ofisinizden ayrılmak zorunda kalmadan görüntülü toplantılarda

     • Önde gelen uzmanlardan öğrenin ve en son ürün haberlerini sanal destinasyon brifinglerinde dinleyi

     • İsteğe bağlı içeriği dinleyin ve canlı web seminerlerine katılın

KATILIM UYARISI

Fuara katılım için ATM’den şu uyarı yapıldı:
*Dubai’ye gelerek fuara katılacaksanız, lütfen Dubai Hükümeti tarafından belirlenen yoğunluk kurallarına uyacağımızı unutmayın.  Bu kapasite kurallarına uymamızı sağlamak için katılımcılar salonların içinde ve dışında taranacaktır.

Her etkinlikte benzersiz fırsatlarla, hem yüz yüze hem de sanal olarak bize katılacağınızı umuyoruz.  ATM’de sizi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla