THY ile Jolly arasında önemli işbirliği

Turizm sektörünün öncü markalarından Jolly ile Türkiye’nin bayrak taşıyıcısı olma sorumluluğunu 90 yıldır gururla taşıyan Türk Hava Yolları, online otel rezervasyonu hizmeti için iş birliği anlaşması imzaladı.

Havacılık sektörüne farklı bir bakış açısı sunacak olan bu iş birliği ile Türk Hava Yolları misafirleri, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yurt içi konaklamaları için 7 bini aşkın otel seçeneğine Jolly kalitesi ve güvencesi ile ulaşabilecek, aynı zamanda da konaklamalarından Mil kazanacak. Ayrıca Türk Hava Yolları’nın Miles&Smiles yolcu programı kapsamındaki üyeler, bu rezervasyonlara ödenen her 1 Euro için 2 Mil ’in sahibi olacak. Kazanılan Miller ise, konaklamanın tamamlanmasının ardından ilgili üyelerin Mil bakiyelerine yansıtılacak.

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar anlaşma sonrası sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “Jolly Ailesi olarak bugün bizler için özel bir gün. Bu güzel günü sizlerle de paylaşmak istedim. Sevgili babamız ve bugünkü Onursal Başkanımız Sn. Sinan Vardar tarafından 36 yıl önce kurulan şirketimiz bugüne kadar çok önemli markalarla iş birlikleri yaptı. Milyonlarca misafirimizin tatil anılarında yanında oldu, çok önemli başarılara imza attı. Bugün de Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Türk Hava Yolları ile 3+1 yıl sürecek çok önemli bir anlaşmaya imza attık. Bu anlaşmaya göre THY’nın iç hat yolcularının tüm otel ihtiyaçlarını www.turkishairlines.com üzerinden Jolly olarak biz karşılayacağız.Bu vesile ile Türk Hava Yolları Genel Müdürü Sn. Bilal Ekşi ve ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi sunarım. Ve tabii ki başta değerli kardeşim Ceo & Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sn. Mert Vardar olmak üzere projeye katkı sağlayan Jolly ekibine ve aynı zamanda teknoloji şirketimiz Gordion’un CEO’su Erhan Çelik ile ekibine çok teşekkür ederim. ” dedi.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamada THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, kıtaları aşan başarılarına yaptıkları işbirliği anlaşmalarıyla katkı sunmaya devam ettiklerini belirtti.

Misafirlerin seyahat deneyimini daha konforlu ve ayrıcalıklı hale getirmek için gayretle çalıştıklarını kaydeden Ekşi, “Hizmetlerimizi zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Bu işbirliğiyle misafirlerimizin daha fazla noktaya, daha kolay seyahat edebilmelerine imkan sağlamış olacağız.” ifadelerini kullandı.

THY yolcuları internet sitesinde yer alan “Ek hizmetler-otel rezervasyonu” sekmesinden veya “https://turkishairlines.jollytur.com/” internet adresinden erişime sunulan otel seçeneklerinden rezervasyon yapabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla