Six Senses Kocataş Mansions İstanbul’a Yeni Executive Chef: Yusuf Kızılırmak

Six Senses Kocataş Konakları İstanbul’un yeni Executive Chef’i olarak sektörün deneyimli profesyoneli Yusuf Kızılırmak atandı.

Yurt içi ve yurt dışındaki kariyerini uzun yıllara dayanan tecrübesi ve birçok değerli ödülle taçlandıran Yusuf Kızılırmak, Nisan 2022 tarihi itibariyle Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da Executive Chef olarak göreve başladı.

Türk ve dünya mutfaklarına hakim olan Yusuf Kızılırmak, kariyerine Türkiye’de Wow Hotel’de başladı. Sonrasında yurtdışı deneyimi kazanarak Dubai’deki Grand Hyatt Hotel’de ve The Ritz Carlton Hotel Almaty’de çalıştı. 2019 yılından bu yana Türkiye’deki kariyerine Hyatt Regency İstanbul Ataköy, Fairmont Quasar İstanbul ve Mandarin Oriental Bosphorus’ta devam eden başarılı şef, Nisan 2022 itibariyle İstanbul Six Senses Kocataş Konakları’nın Executive Chef’i olarak göreve başladı.

Çalışma hayatı süresince; Chaine Des Rotisseurs’dan altın ve bronz madalya, 2012’de Almanya’da gerçekleştirilen IKA Mutfak Olimpiyatları Yarışması’ndan bronz madalya, 2016’da İstanbul Gastronomi Festivali’nden gümüş madalya olmak üzere birçok ödül alarak gastronomide kendini kanıtlayan başarılı şef, ayrıca girişimci kişiliğiyle de dikkat çekiyor. Kızılırmak, yöresel lezzetleri kendine has tarzı ve teknikleri ile harmanlamasıyla dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla