‘Deli Kasap’ Dario Cecchini, Bodrum’da Lezzet Rüzgarı estirdi

Özel bir davetle Bodrum’a gelen İtalyan et ustası Dario Cecchini, konuklarına muhteşem lezzetlerle dolu unutulmaz bir akşam yaşattı.

“Deli Kasap” lakaplı dünyaca ünlü İtalyan et ustası Dario Cecchini, Mandarin Oriental Bodrum’un ödüllü restoranı Atelier Di Carne’de, bayramda 2 gün üst üste lezzet şovu yaptı.

HT Kulüp’ün haberine göre; Atelier Di Carne’nin yaratıcısı Sami Kohen’in özel konuğu olarak Bodrum’a gelen İtalyan et ustası Dario Cecchini, konuklarına muhteşem lezzetlerle dolu unutulmaz bir akşam yaşattı. Bodrum’daki Mandarin Oriental’in imza restoranı Atelier Di Carne’de iş, sanat ve toplum dünyasının ünlü isimleri, ünlü İtalyan kasap Dario Cecchini’nin lezzetlerini deneyimlemek için geceye katıldı. Et üstadı olarak dünyaya adını yazdıran ve kasaplığıyla belgesellere konu olan Dario Cecchini, Bodrum’un imza restoranı Atelier Di Carne Mandarin Oriental’de konuklara eşsiz bir bayram ziyafeti sundu. Cecchini, görsel şovu ve kendi elleriyle hazırladığı özel lezzetler ile konuklarını büyüledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla