Emirates’ten Real Madrid’in yıldızları ile reklam filmi

Emirates’in yeni reklam filminde dört Real Madrid’li yıldız yer aldı.

Emirates ve Real Madrid işbirliğinde, dünya genelindeki futbolseverlerin ilgisini çeken yeni bir reklam filmi yayınladı.“İyisini düşle, iyisiyle uç” sloganıyla çekilen reklam filminde Real Madrid’in yıldız futbolcuları Nacho, Vinicius Jr., Kepa ve Rodrygo, gerçek bir sihirbaz gibi parmaklarını şıklatarak birçok kişinin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Emirates, yolcularına Dubai, Tayland, Maldivler ve Mauritius gibi uçuş ağındaki birçok sıcak iklime sahip noktaya seyahat etme imkânı sunuyor.

Emirates’in 2011 yılında Real Madrid’in global partneri olmasıyla havacılık ve futbol dünyasının en tanınmış iki markası bir araya gelmişti. Dünyanın en büyük uluslararası havayolu Emirates, anlaşmanın yapıldığı günden itibaren ilham dolu, eğlenceli ve keyifli anlar yaşatan çeşitli etkinlikleri aracılığıyla Real Madrid’i dünya çapındaki futbolseverler ve seyircilerle buluşturmaya devam ediyor.

Futbol, global bir spor dalı olarak Emirates’in sponsorluk portföyünde her zaman önemli bir rol oynuyor. “İyisiyle uçun” marka mesajı, AC Milan, SL Benfica, Olympique Lyonnais ve Arsenal gibi Avrupa ve dünyanın önde gelen kulüpleriyle yapılan iş birlikleri aracılığıyla da ön plana çıkartılıyor. Emirates, futbolun yanı sıra yelken, tenis, golf, ragbi ve at yarışı gibi diğer önemli spor dallarına da güçlü bir şekilde destek oluyor.

Reklam filmini izlemek için linke tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla