HORECA FAIR 13 Şubat’ta Fuarizmir’de kapılarını açıyor

5. Uluslararası Otel Ekipmanları ve Ev Dışı Tüketim Fuarı HORECA FAIR 13-16 Şubat 2024’te Fuarizmir’de gerçekleşecek.

GL Platform fuarcılık organizasyonuyla gerçekleşecek HORECA FAIR sektörün önde gelen markaları, üretici ve tedarikçileri, yerli & yabancı profesyonel ziyaretçileri buluşturmaya devam ediyor.

Turizm sektöründe faaliyet gösteren Oteller, turistik tesislerin yanı sıra Restoran, Cafe, Pastane, Catering, Fabrikalar, Hastaneler, AVM’ler, Çamaşırhane, Misafirhaneler, Yurtlar vb. daha birçok işletme ve kuruluşların kurulumdan hizmete her türlü ekipman ve Ev Dışı Tüketim ihtiyaçlarının karşılanması ve yeniliklerin sergilenmesi amacıyla gerçekleşen organizasyon 13 – 16 Şubat 2024 tarihleri arasında Fuarizmir’de yapılacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli Tesislerin Genel Müdür, Satın Alma yetkililerinin Turizm sezonu öncesi nihai satın alma kararlarını verecekleri HORECA FAIR alım heyetleri ve ikili görüşmelere zemin oluşturacak nihai organizasyon özelliğini 2024 yılında da sürdürecek.

Fuar ile eş zamanlı olarak düzenlenen workshoplar, showlar, yarışmalar ve seminerler ile pek çok renkli nitelikli aktivite katılımcılarla buluşacak. Fuar hakkında detaylı bilgiler ve katılım formu için www.horecafuar.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla