Hotel Restaurant Haber dergi olarak yayın hayatına başladı!

Uzun süredir online olarak en güncel haberlerle sektörün nabzını tutan konaklama ve gastronomi haber ajansı Hotel Restaurant Haber, artık yayın hayatına dergi olarak da devam edecek.

Online konaklama ve gastronomi haber ajansı olarak tüm seçkin organizasyon, etkinlik ve fuarlara katılım gösteren ve en güncel haberlere günlük olarak yer veren yayın ekibi, bu mecrayı bir seviye daha ileri götürerek basılı medya grubunda da yer almak için kolları sıvadı.

Güncelliği, seçkinliği ve tarafsızlığı prensip edinen Hotel Restaurant Haber dergisi, bu prensibinden ödün vermeden saygın bir çizgide okuyucusunun karşısına çıkmaya devam edecek. Her daim kımızı çizgilerinin Gazi Mustafa Kemal Atatürk olacağını vurgulayan Hotel Restaurant Haber Genel Yayın Yönetmeni Orhan Genceli, derginin basılı olarak yayımlanan ilk sayısında okuyucularını şu sözlerle selamladı:

“Sevgili Meslektaşlarım ve Dostlarım

Yirmi beş yıl önce, henüz mesleğimin başlarındayken kurduğum bir hayalin peşinden koşarak haber sitemizi basılabilir bir dergi seviyesine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Uzun yıllardır süregelen bu tutku içimde hiç azalmadan günden güne büyüdü. Çok güzel örnekler var siz de nereden çıktınız derseniz, bizim en büyük motivasyonumuz sektörden kazandıklarımızı daha bilinçli ve profesyonel olarak sektöre ve yeni başlayan meslektaşlarımıza geri ödeme duygusudur.

Yıllar önce bu markaları tescil ettirip bir gün inşallah diyerek hayal kurmuştuk. Pandemi döneminde de dört yıllık bir online web sitesi deneyimimiz oldu. Bu süreçte ekibimle ben verdiği desteklerden ve cesaretten ötürü okurlarımıza müteşekkiriz. Artık ayaklarımızı yere daha sağlam basarak öncekinden ciddi ve somut bir yol almanın zamanı geldi.

Dergimizde öncelikle sektöre katkı veren inovatif haber, bilgi ve yazılara yer vermeye çalışacağız. Siyasete ve birilerine taraf olmayacağız. Bu, suya sabuna dokunmayacağız anlamında değil. İnandığımızın mücadelesini vermeye devam edeceğiz. Sektöre katkısı olanın yanında, zararı olanın ise tam karşısında olacağız.

Ekonomik bir beklentimiz olmayıp tek hassasiyetimiz sektöre katkı sağlamaktan ibarettir. Dolayısıyla bu katkıyı sağlayacak her türlü destek ve önerilerinize açık olacağız.

Kırmızı çizgimiz ise her daim Gazi Mustafa Kemal Atatürk’tür…

Hayırlısı inşallah diyerek başlıyoruz…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla