Dedeman Sarıkamış “kışa merhaba” dedi

Sarıkamış’ın ilk uluslararası markalı oteli olan Ready to Stay by Dedeman Sarıkamış; düzenlediği “kışa merhaba” partisinde, Kars ilinin yerel yöneticileri ve önde gelen iş insanları ile turizm faaliyetlerinde başrol oynayan isimleri bir araya getirdi.

Sarıçam ormanları, kristal karı ve uzun kayak pistleriyle Türkiye’nin gözde kış turizm merkezleri arasında yer alan Sarıkamış’ta kayak sezonu başladı. Bölgenin ilk uluslararası markalı oteli olan Ready to Stay by Dedeman Sarıkamış; düzenlediği “kışa merhaba” partisinde, Kars ilinin yerel yöneticileri ve önde gelen iş insanları ile turizm faaliyetlerinde başrol oynayan isimleri bir araya getirdi.

Sıcaklığın sıfır derecenin altına düştüğü gecede, düzenlediği partiyle kışın en güzel anlarını konuklarına Dedeman Misafirperverliği ile yansıtan Ready to Stay by Dedeman Sarıkamış; sokak lezzetleri, aşık atışmaları, yöresel müzikler ve DJ performans eşliğinde eğlence dolu bir kış ambiyansı yarattı.

Kars ilinin önde gelen isimleri bir araya geldi

Oldukça renkli görüntülere sahne olan partiye; Azerbaycan Kars Başkonsolosu Nuru Guliyev, Sarıkamış Kaymakamı Enis Aslantatar, Sarıkamış Belediye Başkanı Serdar Kılıç, Mili Savunma Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serdar Salman, Kars Harakani Havalimanı Müdürü Enver Selim Akata, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Rahmi Toktaş, TCDD Yolcu Hizmetleri Müdürü Muharrem Toraman, İlçe Jandarma Komutanı Alim Burak Çelik, Cumhuriyet Başsavccısı Ömer Faruk Gözeger, Orman İşletme Müdürü Yükseş Saraç, Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürü Resul Gök, bölge otellerinin yöneticileri, özel banka müdürleri ile Dedeman Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, Dekmak Yönetim Kurulu Üyesi Murat Öztmestçi, DHRI Satış Direktörü Gülhan Balta Kuzu katılım gösterdi.

 

Misafirlerine eşsiz bir deneyim vadediyor

Dedeman Hotels & Resorts International’ın Sarıkamış’ı Dedeman misafirperverliği ile buluşturduğu Ready to Stay by Dedeman Sarıkamış; bölgenin merkezinde, asırlık Millet Bahçesi’nin yanında yer alan konumuyla misafirlerine dört mevsim eşsiz bir deneyim vadediyor. Sarıkamış Kayak Merkezi’ne 7 dakika, tren garına 5 dakika, Kars Havalimanı’na 46 km mesafede konumlanan otel, 25 süit odası, 80 kişilik alakart restoranı, şömine başında dinlenme alanı ile 360 derece Sarıkamış manzarasına sahip dinlenme ve restoran alanı ile 12 ay boyunca kesintisiz hizmet veriyor. Kids club, çocuk ve yetişkinler için oyun alanlarına sahip olan otel, kışın keyfini doyasıya yaşamak isteyen herkesin beklentisini karşılayan çok yönlü bir deneyim yaşatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla