DoubleTree by Hilton Çanakkale açılıyor

Çanakkale’nin ilk uluslararası oteli, Açık Holding’in yatırımı DoubleTree by Hilton Çanakkale, Mart ayında açılışını yapmaya hazırlanıyor.

Çanakkale’nin ilk uluslararası oteli DoubleTree by Hilton Çanakkale’nin inşası, dünya çapında 21 şirketi olan Açık Holding’in endüstriyel inşaat şirketi Serban İnşaat tarafından yapıldı. Beş yıldızlı otel konseptiyle hizmet verecek olan DoubleTree by Hilton Çanakkale, konuklarını ağırlamak için gün sayıyor.

Gastronomi Dergisi’nden edinilen bilgilere göre Mart ayı içerisinde kapılarını açmaya hazırlanan DoubleTree by Hilton Çanakkale, 155 odasıyla misafirlerini bekliyor olacak. 155 oda arasında 10 suit, 4 deluxe oda ve 1 kral dairesi mevcut.

DoubleTree by Hilton Çanakkale 600 m² balo salonu, 150 m² çok amaçlı salon, 4 adet çok amaçlı toplantı odası, 2 adet kapalı ve açık yüzme havuzu, SPA, Türk hamamı ve son teknoloji ürünleri ile yüksek kaliteli hizmet veren bir otel olarak, son teknolojiyle tasarlanmış spor merkezi, açık ve kapalı oturma alanlarına sahip A la Carte restoranı ile en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

DoubleTree by Hilton Çanakkale, Türkiye’de Dijital Anahtar altyapısı ile hayata geçirilen 3. otel olma özelliğini taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla