Hilton Bodrum Otelleri’ne yeni atama

Gökçe Fenalan Susona Bodrum LXR Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort ve DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista otellerinin yeni İş Geliştirme Müdürü oldu.

Ankara doğumlu Fenalan, 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine ilk olarak Hillside Su ve Hillside Beach Club’da başlayan Fenalan, ardından şehir otelciliğini İstanbul Swissotel ile devam etmiş ve birçok farklı lüks markada satış ve pazarlamada üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görev yaptı.

2018 yılından beri Conrad İstanbul Bosphorus ve Hilton İstanbul Bosphorus otellerinin satış direktörlüğünü yapan Fenalan, iş hayatının ilk dönemlerinde kazandığı TÜRSAB Mükemmellik Ödülü’nün yanı sıra birçok mesleki eğitimle turizm sektöründeki deneyimini geliştirdi.

Gökçe Fenalan, Haziran 2022 itibarıyla Hilton Bodrum Hotels Susona Bodrum LXR Hotels & Resort, DoubleTree By Hilton Bodrum Işıl Club Resort, DoubleTree By Hilton Bodrum Marina Vista ailesinde Bodrum Bölge İş Geliştirme Müdürü olarak atandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla