Marriott International, Çin’de “En İyi İşyeri” ödülü aldı

Marriott International, kısa süre önce Great Place to Work tarafından  Greater China™ 2023’ün En İyi İşyerleri arasında birinci sırada yer aldı.

Great Place to Work®, mükemmel liderlik ve ekip çalışmasına sahip olan 280’den fazla şirketi araştırdı. Bunların 54’ü güvenilirlik, saygı, adalet, gurur ve dostluk olarak beş yönüne göre değerlendirildi ve ‘Büyük Çin™ 2023’ün En İyi İşyerleri’ olarak tanınarak ödüllendirildi.

Çin Marriott International  Başkanı Yibing Mao “Büyük Çin’in 2023 En İyi İşyeri Listesi’nde bir numara olmaktan inanılmaz gurur duyuyoruz. ‘Önce İnsan’ kültürümüz ve temel değerimiz şirket olarak büyümemize öncülük etmeye devam ediyor. Çalışanlar şirketimizin sürdürülebilir iş büyümesinin temel taşıdır. Her düzeyde büyük liderler yetiştirmeye, iş ortaklarımıza yatırım yapmaya ve şirketimizin sektördeki rekabetçiliğini korumanın ve çalışılacak en iyi yer olmanın anahtarı olduğuna inandığımız en iyi yetenekleri kendimize çekmeye devam edeceğiz” dedi.

Bu yıl Marriott International, dünya çapındaki en iyi yetenekleri ağırlamaya devam ederken yeni insan markası ‘Be’yi piyasaya sürdü. Program üç noktaya odaklanıyor; başlama, ait olma ve haline gelme. Bu üç nokta şirketin kapsayıcı ve misafirperver kültürünü teşvik ederken çalışanların kişisel kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Şu anda Marriott, Büyük Çin’de 520’den fazla otel işletiyor ve otellerde 90.000’den fazla çalışan çalışıyor; yerel genel müdürler, işgücünün yaklaşık %80’ini oluşturuyor. Şirket aynı zamanda cinsiyet eşitliğini teşvik etmeye ve gelişimde kadın liderliğe öncelik vermeye kararlı; Büyük Çin’deki yönetim pozisyonlarının %45’inin kadın olduğu belirtiliyor.

Marriott International Hakkında

Marriott International, Inc. (NASDAQ: MAR) merkezi Bethesda, Maryland, ABD’de bulunmaktadır ve 139 ülke ve bölgeyi kapsayan 30 lider markanın altında 8.100’den fazla mülkten oluşan bir portföyü kapsamaktadır. Marriott, dünyanın her yerinde otel işletmekte ve franchise vermekte ve tatil tesislerinin lisansını vermektedir. Şirket, çok ödüllü seyahat programı olan Marriott Bonvoy ®’u sunmaktadır .

Marriott Bonvoy ® Hakkında

Marriott Bonvoy’un portföyü, her türlü seyahate uygun 31 markayla dünyanın en unutulmaz destinasyonlarında ünlü konukseverlik sunuyor. Üyeler, her şey dahil tatil köyleri ve birinci sınıf ev kiralamalar da dahil olmak üzere otellerde ve tatil köylerinde kaldıkları konaklamalardan ve ortak markalı kredi kartlarıyla günlük alışverişlerden puan kazanabiliyor. Üyeler puanlarını gelecekteki konaklamalar, Marriott Bonvoy Moments™ gibi deneyimler için veya ortaklar aracılığıyla Marriott Bonvoy Boutiques ® lüks ürünleri için kullanabiliyor .

 

Kaynak: HospitalityNet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla