Arzum OKKA, Türk kahve kültürünü dünyaya tanıttı

Türk kahve kültürünü dünyaya tanıtmak için çalışmalara devam eden Arzum OKKA, World of Coffee Dubai 2024’e katıldı.

21-23 Ocak tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen World of Coffee Dubai 2024’e katılan Arzum, OKKA ürünleriyle hazırlanan  hem Türk kahvesi hem de sayısız kahve çeşidine yönelik ikramlarıyla World of Coffee Dubai 2024’te katılımcılara benzersiz bir deneyim yaşattı. Özellikle Orta Doğu bölgesindeki yüksek marka bilinirliği ile dikkat çeken Arzum OKKA standı etkinlikte yoğun ilgi ile karşılaştı.

Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, Orta Doğu ve Kuzey Afrika pazarında Arzum OKKA olarak uzun yıllardır  birçok ürün serisi ile oldukça iyi tanındıklarını belirterek  bu durumun başlıca nedenlerinden biri olarak Türk ve Orta Doğu kültürlerinin Türk kahvesine olan sevgisini gösterdi. Giray ” Bölgedeki başarımızın temelinde, Arzum OKKA’nın Türk kahvesine ve kahveye getirdiği yenilikler, sunduğu inovatif ayrıcalıklar ve yaşattığı deneyimi eklemeliyim. Uzun yıllar boyunca pazarda yer almamız sebebiyle kurduğumuz ticari ve insanı ilişkiler, bölge halkını, kullanıcı taleplerini çok iyi okumamızın da bu başarıya katkısı büyük” dedi.

Giray, asıl hedeflerinin bulundukları bölgede sürdürülebilir büyümek, pazar payını korumak ve her yıl artırmak olduğunu ve bu anlamda uluslararası fuarların çok kıymetli olduğunu dile getirerek “Global marka olma hedeflerimiz önceliğinde bölgesel hedeflerimizi de gerçekleştirme adına, bulunduğumuz pazarlarda düzenlenen yerel ve uluslararası fuarlara katılımı oldukça önemsiyoruz. World of Coffee Dubai 2024 de bölgedeki pazar payımızı güçlendirme, pazar istikrarı koruma, daha fazla kullanıcıya ulaşma ve yeni iş birlikleri geliştirme adına oldukça değerli. Her yıl birçok ilk ve yenilikle geldiğimiz fuardan hem ticari hem de insani ilişkiler anlamında oldukça güzel dönüşlerle ayrılıyoruz. Bu dönüşlerin yakın zamanda bölgedeki konumumuz, pazar payımız, bölgeye sunacağımız yeni ürünlerin satış rakamları gibi finansallarımıza etki eden birçok kritere olumlu yansıyacağına inanıyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla