Le Petit Chef: 3 boyutlu unutulmaz yemek deneyimi

Bu eşsiz 3 boyutlu yemek deneyimine hem çocuklar hem de yetişkinler bayılıyor. Dünyanın bir çok ülkesinde minik animasyon şefi ile unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşatan animasyon restoranı Le Petit Chef, Sheraton İstanbul City Center’da misafirlerini ağırlıyor.

Sheraton İstanbul City Center ve Le Petit Chef sizi minik bir animasyon mutfak şefi eşliğinde unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşamaya davet ediyor. Minik şef yemek için masanıza oturduğunuzuda masanın üzerinde yürüyor, tarladan topladığı sebzelerle yemekleri hazırlıyor ve tabaklar arasında dolaşıyor. “Projection Mapping” tekniğinin kullanıldığı Le Petit Chef, müzik eşliğinde hem yetişkinlere hem de çocuklara özel muhteşem lezzetler sunuyor.

Le Petit Chef’in ortaya çıkış hikayesi 7 yıl öncesine dayanıyor. Dünyaca ünlü yıldızların da favorisi olan ve yaklaşık iki saat süren Le Petit Chef deneyimi, sizi ve çocuklarınızı sürükleyici bir mutfak yolcuğuna çıkarıyor. Bu minik mutfak şefi, öncelikle masanızda üç boyutlu belirerek sizi selamlıyor ve menüde yer alan her lezzetleri bir tiyatro eşliğinde sergileyerek nasıl harika bir yemeğe dönüştüğünü deneyimlemenizi sağlıyor. Le Petit Chef, deneyim süresince her lezzette farklı bir hikaye sunuyor. Onu dalgalarla boğuşurken, tarladan sebze toplarken veya sebzelere dadanmış bir köstebekle mücadele ederken ya da bir anda su bardağınızın yanında belirirken görebilirsiniz.

Sheraton İstanbul City Center’da dünyanın en küçük şefi Le Petit Chef’in sürükleyici bir mutfak yolculuğunda en iyi tiyatro ve yemek deneyimini yaşarken içinizdeki çocuğu keşfedebileceğiniz eğlenceli bir yemek deneyimi yaşayabileceksiniz. Misafirler iki farklı menüden birini seçebiliyorlar: «Business Class» ve «First Class» (premium). Ayrıca, çocuk menüleri ve vejeteryan menüleri de mevcut bulunuyor.

Dünyanın en küçük şefinin sunduğu bu eğlenceli lezzet deneyimine katılmak isterseniz web sitesinden online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilerseniz 0533 384 80 41 numaralı telefondan daha detaylı bilgi alarak bu unutulmaz gastronomi deneyimi için yerinizi ayırtabilirsiniz.

https://lepetitchef.com/istanbul-sheraton-lpc1?gclid=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuAhItZMWR-Xin6ExwXcKc1spzSIaJU3KjH6DUxvL5omO7T4dotO8YhoCy24QAvD_BwE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla