METT Hotel & Beach Resort Bodrum’da ATTIKO kapılarını açtı

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un lounge konseptli restoranı ATTIKO, özel bir açılış davetiyle kapılarını misafirlerine açtı. ATTIKO’nun Bodrum’a getirdiği Pan Asya mutfağı lezzetleri ve eğlenceli ortamı misafirlerden tam not aldı.

Sunset Hospitality Group, markası METT Hotels & Resorts’un geçtiğimiz yaz Türkiye’de açtığı ilk otel olan METT Hotel & Beach Resort Bodrum’dan sonra dünyanın seçkin markalarını Bodrum’a taşımaya devam ediyor. Kasım ayında Dubai’de açılmadan önce hem Bodrum’da hem de Dubai’de muhteşem bir manzara ve eğlencenin merkezi olacak ATTIKO markasının açılış daveti, METT Bodrum Genel Müdürü Barış Molvalı’nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Davete iş, sanat ve cemiyet dünyasının önemli isimleri katılım gösterdi.

ATTIKO, gece başlamadan önce dinlenme ve keyif yapma fırsatı sunan zarif bir lounge konsepti olarak misafirlerine hizmet sunuyor. Gün batımı kokteylleri ve Pan Asya esintili lezzetleri ile ATTIKO, eğlencenin enfes mutfak deneyimleriyle buluştuğu özel bir konumda yer alıyor. Eşsiz konsepti ve dolunay partileri ile bu yazın favori mekanları arasında yer almaya aday olduğunu gösteren ATTIKO’da Pan Asya lezzetleri eşliğinde özel kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla