Rüya gerçek oldu: Nobu İstanbul kapılarını açtı!

İstanbul’un rüyası gerçek oldu: Nobu İstanbul 1 Temmuz’da kapılarını açtı!

Japon mutfağının dünyaca ünlü temsilcisi Nobu, İstanbul’da misafirlerini ağırlamaya başladı. Ünlü oyuncu Robert De Niro ve Şef Nobu Matsuhisa’nın ortağı olduğu Nobu Restaurant, lüksün eşsiz Boğaz manzarasıyla buluştuğu lokasyonu ile şehrin yeni buluşma noktası oluyor. 

New York’tan dünyaya yayılan efsanevi Nobu Restaurant, 1 Temmuz’da İstanbul’da kapılarını açtı. İki ayrı katta, 80 kişilik terası ve toplam 200 kişilik kapasitesiyle, eşsiz bir deneyim yaşatacak olan Nobu İstanbul misafirlerini hem The Ritz-Carlton, Istanbul hem de Süzer Plaza olmak üzere iki ayrı girişten kabul ediyor.

Nobu İstanbul menüsünde lokal detaylar

Nobu İstanbul’un menüsü, Nobu restoranlarının titizliğiyle Kurumsal Şefi Hervé Courtot tarafından hazırlandı. Nobu klasiklerinin yanı sıra lokal detaylarla harmanlanmış yeni tatlar da Nobu İstanbul menüsüne dahil edildi. Nobu müdavimleri; Yellowtail Jalapeno, New Style Sashimi, Black Cod Miso, Rock Shrimp Tempura gibi Nobu imza lezzetlerini Nobu İstanbul’da deneyimleme fırsatı buluyor.

Dekorasyon, müzik ve aydınlatmada detaylar öne çıkıyor

Her bir detayın üzerinde incelikle çalışılan Nobu İstanbul, iç dekorasyonuyla da misafirlerini büyülüyor. Mimar Sévèrine Tatangelo tarafından hazırlanan ve Boğaz’ın turkuaz, yeşil tonlarına atıfta bulunan Nobu İstanbul’un iç dekorasyonunda bu tonlar öne çıkıyor. Panoramik İstanbul Boğazı manzarasına sahip Nobu İstanbul, tüm atmosferde olduğu gibi müzik konusunda da konuklarına farklı ve keyifli deneyimler sunuyor. Akustiği ve ışıklar arasındaki mesafeler dahi özel olarak hesaplanan Nobu, İstanbul’un enerjisini ve stilini yansıtıyor.

Uzakdoğu lezzetleri, hizmeti, müziği, atmosferi ile Nobu İstanbul tüm Nobu deneyimlerini soft opening ardından global standartta yaşatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla