Hotel.school, Turizm ve Konaklama Sektörü Eğitimini Dönüştürüyor!

Hotel.school, yeni jenerasyon bir online öğrenme platformudur. Konaklama sektörü ve turizm profesyonellerine, ulaşılabilir, akıl temelli, son teknolojinin kullanıldığı,kişiye özel ve sertifikasyonlu mikro dersler sunar.

Turizm profesyonelleri ve Turizm sektörü’nü sevenlere yönelik online eğitimler, programlar sunuyor.

Hotel.school’un amacı; teknoloji odaklı eğitimden yararlanarak ve sektörün önde gelen profesyonelleriyle iş birliği yaparak, sektörde beceri kazanması ve / veya yeniden beceri kazanması gerekenler için erişilebilir ve etkili, İsviçre kalitesinde, akıl temelli, sanal mikro kurslar sunarak konaklama sektöründe kariyerleri hızlandırmaktır.

Patricia Iinuma liderliğindeki ekip, teknoloji, özel eğitim, otelcilik ve turizm alanlarında geçmişe sahip deneyimli yöneticiler tarafından oluşturuldu ve İsviçre yapımı otel işletmecisinin kurulmasında yılların deneyimini ve uzmanlığını getirdi ve şimdiden dikkat çekiyor (hotel.school bir EducationInvestor Award 2020 için mevcut finalisttir). Buna ek olarak, danışma kurulunda, sektörün önde gelen isimleri ,Michael Ros, Fleurine Mijinke ve Simon Lehman yer almakta ve deneyimlerini sunmaktalar.

Hotel.school’un sunduğu dersler:

 Corporate Social Responsibility by Paul Steele; Digital Transformation by Michael Pichler; Emotional Intelligence for Hoteliers by Erich Steinbock; Managing Social Media by Sylvia Smith; Strategic Revenue Management by Michael Feldman; Value Creation in F&B by Martin B Jones and Distribution Channel Strategy by Shailesh Pallipuram ve bu dersler 199 CHF/EUR’dan alınabilmektedir. Buna ek olarak, 20 adet ders içeriğe sunulmak üzere eklenecektir.

Turizm eğitimini daha geniş bir kitleye ulaştırma kararlılıkları doğrultusunda hotel.school, ilk burs fonunu başlatıyor ve kariyerlerini Covid’den etkilenen sektördekilere Swiss Master Hotelier programı için burs veriyor. hotel.school tarafından başlatılan program için,  Turizm Yetkilileri ve Konaklama Sektörü firmaları ile işbirliği yapılacak ve Ocak 2021’de başlayan program için program ücretlerinin % 50-100’ü arasında değişen indirimlerle 2000 burs verebilecek.

Hotel.school Türkiye’de Faaliyetine Başladı!

Selin Mordeniz, hotel.school için Türkiye sektörüne yönelik, İş Geliştirme Yöneticisi olarak atanmıştır. Hotel.school’u Türkiye’de temsil edecek ve Turizm profesyonellerine dersler ve programları keşfetmeleri için yardımcı olacaktır.

199 EUR/CHF değerindeki dersleri, %50 indirim fırsatı ile sizlere sunuyor. Aşağıda bulunan link ve promo kodu ile bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Vacation Rental ve Swiss Master Hotelier programı ile ilgilenirseniz Selin ile irtibata geçebilirsiniz.

Swiss Master Hotelier programı içerisinde 24 ders bulunur, 3 yıl boyunca derslere ulaşabilirsiniz, tam anlamıyla master programı seviyesindedir. Sonunda, Swiss Master Hotelier Sertifikası kazanıyorsunuz.

Tek bir ders seçmek isterseniz, göndermiş olduğumuz, courses linkinden derslere ulaşabilirsiniz, seçtiğiniz bir derse girerek, 199 EUR değerindeki dersi,%50 indirimli kodu kullanarak özel fiyatıyla alabilirsiniz. Dersin sonunda online quiz oluyor, onu da tamamladıktan sonra sertifika kazanabiliyorsunuz.

https://hotel.school/courses-2/?ref=selin

Promo kod: ZY53DZ2K (%50 indirimli)

Turizm sektöründe kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Farklı dersler, Vacation rental operasyonları veya Swiss Master Hotelier alanında? Konaklama sektörü profesyoneli misiniz veya turizm sektörü ile ilgili misiniz? Kendinizi bu alanlarda geliştirmek ister misiniz? Hotel.school ile doğru yerdesiniz. Lütfen, Linkedın veya selin@hotel.school üzerinden Selin Mordeniz ile iletişime geçiniz.

One thought on “Hotel.school, Turizm ve Konaklama Sektörü Eğitimini Dönüştürüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla