İstanbul HEDD toplantısı gerçekleştirildi

İstanbul HEDD Derneği toplantısı, 2 yıl aradan sonra, HOTED Onursal Başkanı Başdanışmanı Hakan Halit Yeni’nin katılımıyla gerçekleştirildi.

HEDD Dernek Başkanı Figen Terzi

İstanbul Housekeeping Eğitim ve Dayanışma Derneği’nin (HEDD) istişare toplantısı Yıldız Restorasyon A.Ş.’nin destek ve katkılarıyla Kuleli Yakamoz Restaurant’ta gerçekleştirildi. Toplantıya HOTED Onursal Başkanı Hakan Halit Yeni, Yıldız Restorasyon A.Ş. Genel Müdür Osman Yıldız, HEDD Dernek Başkanı Figen Terzi ve dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çok sayıda üye katıldı.

Sektörün emektarlarından, birçok derneğin kurucusu, turizm emekçilerinin sesi olarak bilinen deneyimli turizmci ve HOTED Onursal Başkanı ve Başdanışmanı Hakan Halit Yeni yaptığı konuşmada yaşanan sorunları anlattı. HEDD’in İstanbul’daki faaliyetlerini yakından takip ettiğini, turizm çalışanları tarafından derneğe üye sayısı arttırıp, hızla büyüyeceğine ve başarılı işlere imza atacağına inandığını söyledi. Sektörde dernek ve kurumsal statünün önemini vurgulayan Hakan Halit Yeni, HEDD’e ve tüm üyelerine her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini belirtti. Yeni, Türkiye genelindeki Housekeeping dernekleri ile birlikte yapacakları organizasyonlar hakkında da bilgi verdi.

Yıldız Restorasyon A.Ş. Genel Müdürü Osman Yıldız da, Housekeeping camiasında birleştirici rol oynayan Hakan Halit Yeni başta olmak üzere HEDD ve diğer tüm Housekeeping derneklerinin her zaman yanında olduklarını belirterek, HEDD yönetiminin çalışmalarında başarılarının devam etmesini diledi.

Toplantı, HEDD Yönetim Kurulu Başkanı Figen Terzi’nin, HOTED Onursal Başkanı ve Başdanışmanı Hakan Halit Yeni ve Yıldız Restorasyon A.Ş. Genel Müdürü Osman Yıldız’a destek ve katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etmesiyle noktalandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla