İstanbul Kültür Üniversitesi- Turizm ve Otel İşletmeciliği Program Başkanı Öğretim Görevlisi Pelin Tuna’dan Aday Öğrencilere Mesaj: %100 İŞ GARANTİSİ SAĞLIYORUZ!!!

Sevgili aday öğrencilerimiz merhaba. Turizm ve otel işletmeciliği programı olarak en büyük iddiamız sizlere %100 iş garantisi sağlıyor olmamız. Öğrencilerimiz bu imkandan gerek öğrenimleri devam ederken kısmi zamanlı (staj) gerekse mezuniyet sonrası tam zamanlı olarak faydalanabilirler.

Bu iddiamızı güçlü sektörler işbirliklerimizle destekliyoruz.

Turizm sektörünün uygulamalı bir alan olması sebebiyle derslerimizin bir kısmı teorik bir kısmı ise uygulamalı olarak sektör profesyonelleri tarafından kampüslerimizde ve otellerde verilmektedir. Aynı zamanda her ay en az bir tane sertifikalı eğitim programı ve seminer düzenlenmektedir. Burada amaç öğrenmeyi sağlamanın yanında sektörden gelen üst ve orta düzey yöneticiler ile bir araya gelmelerini sağlamaktır.

İstanbul Kültür Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği programından mezun olan öğrencilerin Dikey Geçiş Sınavından (DGS) başarılı olmaları durumunda; İşletme, İktisat, Konaklama İşletmeciliği Öğretmenliği, Konaklama ve Turizm İşletmeciliği, Turizm Rehberliği, Turizm İşletmeciliği ve Otelciliği, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Rehberlik Programlarına dikey geçiş yapabilirler. Bunların yanı sıra Erasmus, Çift Anadal (ÇAP) ve çeşitli burs olanaklarımızla sizleri İstanbul Kültür Üniversitesi’ne bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla