Radisson Hotel Group, Radisson Hotel Middelburg imzasıyla Güney Afrika’daki 16. otelini sözleşmesini duyurdu.

Radisson Hotel Group, Güney Afrika’daki iddialı genişleme planının bir parçası olarak Radisson Hotel Middelburg’un imzasını duyurmaktan gurur duyar. 2023’ün sonunda açılması planlanan otel, Grubun Güney Afrika portföyünü işletmede ve geliştirme aşamasında olan 16 otele yükseltiyor. Ayrıca, Grubu önümüzdeki beş yıl içinde Afrika genelinde faaliyette olan ve geliştirilmekte olan 150 otel hedefine ulaşma yolunda kararlı bir şekilde ilerletir.

Ramsay Rankoussi

Radisson Hotel Group Kalkınma, Afrika ve Türkiye Başkan Yardımcısı Ramsay Rankoussi şunları söyledi: “Güney Afrika, Afrika’da bizim için önemli bir odak pazar olmaya devam ediyor ve Radisson RED Johannesburg Rosebank’ın açılışının ardından ülkedeki 16. otelimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. geçen hafta. Pandemi sonrası toparlanma yolunda devam ederken, Güney Afrika’daki varlığımızı hızlı bir şekilde daha da genişletmekten heyecan duyuyoruz. Radisson Hotel Middelburg, ülkedeki üçüncü Radisson markalı otelimiz olacak ve markanın Güney Afrika’daki varlığını ve güçlü potansiyelini güçlendirecek.”

Yeni inşa edilen 150 odalı çağdaş otel, Güney Afrika’nın tüm ünlü perakende markalarının yanı sıra bir dizi yemek mekanı ve bankanın da aralarında bulunduğu 140’tan fazla mağazaya ev sahipliği yapan şehrin ana alışveriş kompleksi Middelburg Mall’a yürüme mesafesinde yer alacaktır. Hizmetler. Middelburg, Güney Afrika’nın ulusal yollarından biri olan N4’ün hemen dışında yer almakta olup, kasabaya yakındaki birçok kasabaya ve Emalahleni, Nelspruit, Pretoria ve Johannesburg gibi daha büyük şehirlere erişim sağlamaktadır. Kasabanın kendisi Johannesburg’a iki saatten daha kısa mesafededir, otel ise Johannesburg O.R.’ye sadece 90 dakika uzaklıktadır. Tambo Uluslararası Havaalanı ve Nelspruit’teki Kruger Mpumalanga Uluslararası Havaalanı’na arabayla iki saatten biraz fazla bir mesafededir.

Radisson Hotel Group’un Sahra Altı Afrika Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Direktörü Daniel Trappler şunları söyledi: “Middelburg’a girişimiz, Radisson Hotel Group’un ülkedeki önemli ikincil ve üçüncül kasaba ve şehirleri belirlediğimiz kalkınma stratejisinin bir kanıtıdır. güçlü pazar dinamikleri sergilemek, Grubun bu alandaki büyümesini dönüşüm ve yeni inşa fırsatları yoluyla teşvik etmek. Radisson Hotel Middelburg kesinlikle şehrin canlanmasına yardımcı olacak ve uluslararası markalı tek otel olduğu için turizmi canlandırma çabasını destekleyecektir.”

Şu anda yapım aşamasında ve otelle aynı anda açılması planlanan büyük kongre merkezi, otelin bitişiğinde yer almaktadır. Kongre merkezini tamamlayan, bir etkinlik öncesi alan ve ziyafet salonunun yanı sıra sekiz toplantı odası ve yönetim kurulu odasından oluşan otelin kendisine ait 2300 m2’lik toplantı ve etkinlik alanıdır.

Otel içinde elverişli bir konumda yer alan restoran ve barın yanı sıra lobi salonu ve havuz bar, konuklara çeşitli sağlıklı yemekler ve serinletici içecekler sunacaktır. Ayrıca, Radisson Hotel Middelburg, konuklarına gerçek Radisson tarzında ideal iş/yaşam dengesi sağlamak için bir fitness tesisi, yüzme havuzu ve havuz terasına sahip olacak.

Middelburg, Güney Afrika’daki Gauteng Eyaletinin kuzeyinde, Svaziland ve Mozambik sınırında bulunan Mpumalanga Eyaletinin kültürel merkezinde yer alan büyüyen bir kasabadır. Kasaba, Güney Afrika’daki Columbus Paslanmaz Çelik’e ve kıtanın tek paslanmaz çelik yassı ürün üreticisine ev sahipliği yapan Mpumalanga için bir madencilik ve üretim merkezidir. Çoğu madencilik sektörüyle ilgili olan çeşitli büyük şirketlere ev sahipliği yapan Mpumalanga, ülkenin kömürün %80’inden fazlasını ürettiği tahmin edilen başlıca kömür madenciliği bölgesidir. Middelburg ayrıca Pretoria, Johannesburg, Nelspruit, Mozambik ve Durba’yı birbirine bağlayan N4 ve N11 boyunca birçok gezgin için bir mola noktası olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla