Side’de Nar Beach’lere beğeni büyük

Antik Side sahillerinde Manavgat Belediyesi’nin hizmete açtığı Nar Beach 1, Nar Beach 2 ve Nar Beach 3 Halk Plajları yerli ve yabancı konuklar tarafından oldukça beğeni görüyor.

Antik Side sahillerinde Manavgat Belediyesi’nin hizmete açtığı Nar Beach 1, Nar Beach 2 ve Nar Beach 3 Halk Plajları yerli ve yabancı konuklar tarafından oldukça beğeni görüyor.

Side’nin tarihi adı olan “NAR” olarak adlandırılan plajlar, yaz aylarının gelmesiyle yerli ve yabancı ziyaretçilerin uğrak yeri olmaya başladı. Dünyaca ünlü Antik Side’de faaliyet gösteren Nar Beach 1, Nar Beach 2 ve Nar Beach 3 halk plajlarında toplam 250 şezlong, bay ve bayan tuvaletleri, soyunma kabinleri, duşlar ve ayrıca halkın ucuza yararlanabileceği kafeteryalar yer alıyor.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in Antik Side’de alternatif halk plajları açmasının olumlu bir girişim olduğunu ve Side’ye değer kattığını söyleyen Side halkı, “Bizler Sideli olarak bugüne kadar halk plajı konusunda eksiklik yaşıyor, bu güzelliklerden mahrum kalıyorduk. Manavgat Belediyemizin hizmeti sayesinde bölgemize gelen misafirler hem modern şartlarda hizmet alıyor hem de ailelerimizle birlikte bizler de gönül rahatlığıyla keyifli vakit geçirebiliyoruz. Başkanımız Şükrü Sözen’e Side’ye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı yürekten teşekkür ediyoruz” şeklinde düşüncelerini ifade ettiler.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Side’nin eşsiz güzelliklerini turizm ve Side halkıyla Nar Beach’ler ile paylaştıklarını belirtti. Başkan Şükrü Sözen, “Dünya turizminde önemli yere sahip olan Antik Side içerisinde faaliyete geçirdiğimiz Nar Beach’lerimiz, yaz sezonunun başlamasıyla birlikte ziyaretçilerimiz tarafından yoğun ilgi görüyor. Plajlarımızın hizmete girmesiyle birlikte Side turizmine artı değer kattık. Ayrıca bu eşsiz güzelliği kent halkımızla da paylaşmış olduk. Tüm ziyaretçilerimizin, Nar Beach’lerimizde keyifli vakitler geçirmesini diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla