Anadolu Hotels Didim Resort “GÜVENLİ TURİZM” Sertifikasını aldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın öncülüğünde başlatılan Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı kapsamında Anadolu Hotels Didim Resort, sertifikasını aldı.

Özellikle Avrupa’dan gelen Turizm kapasitesini artırmak için Sertifikasyon programı kapsamında otel, tatil köyü, konaklama ve yeme-içme tesisleri ayrı ayrı kriterlere göre denetleniyor. Güvenli Turizm Sertifikası‘nı vermeye yetkili olan akreditasyon firmaları hijyen ve sağlık denetimi ve uygunluk değerlendirmesi yaparak uygun olan işletmeleri onaylıyor ve belgelendiriliyor.

Belgelendirilen tüm işletmeler Turizm Bakanlığının Web sitesinde yayınlanıyor. İşletmeye verilen QR kod ile misafirler istediğinde, o işletme ile ilgili tüm kayıtları görebiliyor. Bu uygulama özellikle Avrupalı turist için önemli bir güven unsuru olması bekleniyor.

Anadolu Hotels Didim Resort, kapsamlı sağlık ve güvenlik prosedürleri ile konukların check-in’den check-out’a kadar güvenli bir seyahat sağlamak ve sağlığını korumak için tüm tedbirleri aldığını sertifika ile bir kez daha pekiştirmiş oldu.

Tatil özlemi ile dolduğumuz şu günlerde Ege’nin turkuaz sularına kesintisiz bir manzarayla hâkim Anadolu Hotels Didim Resort, ruhumuzu dinlendirmenin en keyifli ve izole plaj ve tesisleriyle huzurlu ve keyifli bir tatil için misafirlerini bekliyor.

Otel Genel Müdürü
Can Okan Yağri

Otel Genel Müdürü Can Okan Yağri; “Didim’in büyülü doğasına tüm konuklarımızı bekliyoruz. Özgürlüğün tadını çıkarırken hem dinlenecek hem eğleneceksiniz. Bu keyfi garanti altına almak için misafirlerimiz ve personelimizin sağlığını korumak için, Bakanlığımızın belirlediği kriterlerin üstüne Anadolu Hotels Markasının yüksek kaliteli Temizlik ve hijyen standartlarını da ekledik. Muhteşem deniz ve kumsal eşliğinde tesisimizde evinizdeki konforu bulacaksınız. Konuksever personelinden, hizmet ve lezzetlere kadar büyülü atmosferde hayran kalacağınız bir tatile rüyalarınızın tatiline davetlisiniz.” Dedi.

2009 yılında yapılan Büyük Anadolu Didim Resort Didim, Mavişehir bölgesinde bulunmaktadır. 20000 m2 alanda kurulmuş olan Büyük Anadolu Didim Resort otel herşey dahil konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir.

Büyük Anadolu Didim Resort denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. 152 m uzunluğundaki sahilinde denizin tadını çıkartabilirsiniz. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açıkhava restaurantlarında Ege ve Türk mutfağının muhteşem lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz.

Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan SPA, jakuzi ve masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Otel Milas Havaalanı’na 100 km, Didim’e 5 km uzaklıktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla