Crowne Plaza yeniden Ankara’da

Ünlü otel markası Crowne Plaza Ankara’ya geri döndü.

Crowne Plaza Ankara, 26 Mayıs 2022 tarihinde konuklarına kapılarını açtı. Tüm devlet kurumları, iş ve alışveriş merkezlerine kolayca ulaşabileceğiniz Crowne Plaza Ankara, başkente yeni bir soluk getirecek.

Başkent Ankara’nın yeni gözdesi olan, her katının özel olarak tasarlandığı ve son teknoloji wifi sistemi ile donatıldığı otel; standart, double queen, junior süit, premium süit ve kral dairesi gibi birçok özelliğe sahip toplam 191 odaya sahip. Aynı zamanda premium katta bulunan özel odaları ile muhteşem bir manzaraya sahip olan Premium Lounge farkı ile misafirlerine ayrıcalıklı hizmet sunmaya hazır.

Çoğu gün ışığı alan 3000 kişilik modern, şık ve son teknoloji toplantı salonları ile etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Kongre Merkezi, otel girişiyle birlikte ayrı girişi ve fuayesi ile hizmet sunacak. Türk ve Dünya mutfağının en güzel örneklerini tadabileceğiniz, vegan konuklara özel eşsiz menülere sahip Aura Restaurant ve geniş Lobby Lounge ile konuklarına en güzel şekilde ağırlamak için hazır durumda.

Açılış gününde otelin Genel Müdürü Uğur Bür yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Uzun bir aradan sonra Ankara’ya yapılmış yeni 5 yıldızlı otel yatırımı ile Crowne Plaza markasını tekrar Ankara’ya getirdiğimiz için çok heyecanlıyız. Crowne Plaza-IHG farkını yeni adresinde Ankara’da misafirlerle buluşturarak, tüm Ankaralıları ve Ankara’ya seyahat eden herkesi otelimizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla