Dedeman Hotels’in yeni Operasyon Direktörü Gürkan Kaban oldu

Grubun sürdürülebilir büyüme ve değişim stratejisi kapsamında 17.01.2022 tarihi itibarıyla Dedeman Turizm Grubu tarafından değişim ve sürdürülebilir büyüme hamlesine hız kesmeden, Gürkan Kaban “Dedeman Hotels & Resorts Uluslararası Operasyonlar Direktörü” olarak atanmıştır.

Dedeman Ailesi’ne katılan Gürkan Kaban, iş hayatına 1995 yılında Çırağan Kempinski’de yeme-içme bölümünde başlamış, Royal Caribbean International, Divan Merkez, Rixos Ankara, Dedeman İstanbul, Crowne Plaza İstanbul Asia, Hilton İstanbul Kozyatağı otellerinde farklı pozisyonlarda görev yaptı.

2020 yılından sonra Holiday Inn Şişli’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 17.01.2022 tarihi itibariyle “Dedeman Hotels & Resorts Uluslararası Operasyonlar Direktörü” olarak atandı.

Gürkan Kaban, Dedeman otellerinin tüm marka ve işletme standartlarının belirlenmesinden, uluslararası düzeye getirilmesinden, müşteri memnuniyetinin en üst düzeye çıkarılmasından, standartların sürdürülmesinden ve uygulanmasından sorumlu olacak ve İcra Kurulu Başkanı’na bağlı olarak görev yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla